Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na ADMINA DD2 #1


Rambooo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Rambooo
Nick Admina: @ Szycha.*1.6
Powód skargi: Bezpodstawne dawanie PERMÓW ZA PODSZYWKE
Dowód: 

https://amxbans.csowicze.pl/bans/5254.html ( Może mają taką samą nazwę nicku ale są inaczej skonstruowane ) 
https://amxbans.csowicze.pl/bans/5258.html ( Perm bo gościu dostał laga i dopisało mu dopisek (1) ) 
Coś od siebie: 

Proszę admina aby przeczytał regulamin! ----> 

To już nie jedna jego wpadka taka. :)

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Wykonujcie dobrze swoje obowiązki, a dopiero potem szukajcie czegoś u innych. Dostaliście upomnienie od wyższej administracji i teraz szukacie perfidnie i nieudolnie  o czym napisze niżej jakichkolwiek "wpadek" na dodatek to nie jest świeża sprawa. 

1.Podaj dowody na to że to nie jest moja pierwsza wpadka bo chyba o czymś nie wiem, za bezpodstawne takie dodatki powinieneś stracić range i dostać ostrzeżenie. 

2. Na temat bana dla gracza szycha nawet nie będę się wypowiadał bo ban jest słuszny. 

3. Laga nie dostaje się na kilka rund, po za tym że 2 osoby grały w tym samym momencie. Dodatkowo jeżeli jakimś cudem młody dostalby nie słusznie zbanowany na dodatek permanentnie to on powinien się odwołac a nikt tego nie zrobiłby, bo działo się tak jak napisałem w pierwszym zdaniu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Szycha.* napisał:

Wykonujcie dobrze swoje obowiązki, a dopiero potem szukajcie czegoś u innych. Dostaliście upomnienie od wyższej administracji i teraz szukacie perfidnie i nieudolnie  o czym napisze niżej jakichkolwiek "wpadek" na dodatek to nie jest świeża sprawa. 

1.Podaj dowody na to że to nie jest moja pierwsza wpadka bo chyba o czymś nie wiem, za bezpodstawne takie dodatki powinieneś stracić range i dostać ostrzeżenie. 

2. Na temat bana dla gracza szycha nawet nie będę się wypowiadał bo ban jest słuszny. 

3. Laga nie dostaje się na kilka rund, po za tym że 2 osoby grały w tym samym momencie. Dodatkowo jeżeli jakimś cudem młody dostalby nie słusznie zbanowany na dodatek permanentnie to on powinien się odwołac a nikt tego nie zrobiłby, bo działo się tak jak napisałem w pierwszym zdaniu. 

 

Nie znasz regulaminu.... Od zawsze są skargi na was i będą! 

Gdzie za podszywanie masz perma? Ktoś tutaj regulaminu nie zna :)

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.2 Zabronione są nicki:
 
- Adminów oraz innych graczy
 
 
Każdy admin ma prawo nadać wyższego bana jeśli sytuacja powtarza się ciągle
 
A z tego co wiem podszywki są prawie cały czas.

Skarga odrzucona 

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie