Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [SUSPECT] ESP/AIM_silent/HPP4.0


V1rus.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: >.veTox.>
Serwer: DD2#1
IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /ip): STEAM_0:0:176141030
Link do demka: Poniżej.
Podejrzane momenty: Poniżej.
Opis sytuacji: Poniżej.

1. Demo1 / de_dust2: DEMO
Rozpiska dema HLTV: Poniżej.
11:55 \ Reakcja-celownika_szarpnięcie.
12:01 / AIM_przeskok-Reakcja_celownika.
13:50 \ Przy 13:44, już widzisz, od samego początku na ESP go widziałeś, ale mimo tego, że nawet był tam twój, to i tak szedłeś po niego modelowo plus Reakcja-celownika cały ten frag. Poważnie?
19:08 / Jak wchodzi na plecy, to zabija jednego na kwadracie i wtedy widać AIM_przeskok na Anarchia, a 1-1,5 sekundy później AIM_przeskok na model-reakcja_celownika-szarpanie.
22:48 \ Pierwsza głowa taka jakaś nie naturalna na końcu gali
22:53 / Obróciłeś się w dolnego trupa, a ESP zadziałał i ponownie się obróciłeś i za modelem aby zabić, ani nie padło żadne (Info), że "Dolny zbiega, czy cokolwiek", ale co mi tak zabiję.
24:28 \ To niezłe głowy, poważnie? AIM_przeskok-obok_model pierwszy frag plus reakcja-celownika_szarpie.
24:36 / Taka nie naturalna ta głowa, ale nie mnie to oceniać.

2. Demo2 / de_dust2: DEMO
Rozpiska dema HLTV: Poniżej.
06:26 \ Zatrzymanie się lekkie na przeciwnika, który wchodził później na gale oraz lekkie złapanie dalszego modelu, a na sam koniec piękna głowa. Obok_modelu.
08:12 / Wcześniej jakieś serie poszły, ale dostał (full mleko) uciekł, z gali i mam wrażenie, że samo mu strzeliło oczywiście, w głowie, a dlaczego nie mówię o szczęściu, bo przy kolejnej akcji:
08:18 \ (full smoke) na AAA, a ten i tak strzela jak do kaczek oczywiście głowa, bo inaczej nie może być frag (Jeśli nie macie smoke, to polecam włączyć demo od początku).
08:20 / Jakieś coś, z HLTV, bo nagle znalazł się na Bombie A, a tak o.. O tym wspomniałem.
09:38 \ Nie naturalna głowa reakcja-celownika_szarpie lub jakiś blok_model na głowa, ale co dobre, że obok_model strzela.
18:29 / Oczywiście głowa, AIM_przeskok delikatny, szejk-reakcja_celownika (szarpie) ogólnie niezła głowa.
18:32 \ Doskonale wie, że przeciwnik jest, z lewej strony bramy idzie na okno widzi model zabija i co robi od razu w lewo na ten poprzedni model, a chwilkę później jakby ktoś na niego popatrzył oczywiście skanuję skrzynię, które wcześniej widział, że jest czysto, ale dla "fake" postrzelał po sprawdzam.
20:14 \ Wam zostawiam do oceny całą ową akcję.
21:24 / Pośmiertny ruch_AK, na model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEMO 1
22:53 / Tutaj + B 
24:28 \ +B
24:36 / Scinka . -B

2. Demo2
06:26  +B
08:12 może szczęście ? Czasem sie udaje po flashu strzały . +/- 
08:18 +B
08:20 HLTV jest całe zlagowane . -B
09:38 ..
18:29 +B
18:32 +/- B 
20:14 ..
21:24 +B

Powiem tak ,demko jest spalone , najbardziej  podoba mi sie akcja z demka 2 06:26 , dla mnie jest do zbanowania ,ale czekamy na @ ferstel , bo sam nie moge zamykać ( zgodnie z regulaminem ) .Na przyszłość róbcie povy , na HLTV moge sh i wh wam zobaczyć przy takim zlagowaniu demka , cieżko to sie ocenia , a z povem to już inna bajka jest . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę @ RumcajsJumper

Moja ocena podanych akcji.   Demko jest z lagowane... bo to HLTV.   Następnym razem nagrywajcie swoje demka.

 

Demo 1:

11:55 -B
12:01 -B
13:50 -B
19:08  +B
22:48 -/+ B
22:53 +B 
24:28  +B
24:36 -B

 

Demo 2:

06:26 +B   Szybko ten granat schowałeś :D
08:12 -/+ B Dziwne, lecz może fart. 
08:18 +B
08:20 -B lag nwm po co tą sytuacje dałeś do rozpiski...
09:38 -/+ B
18:29 +B
18:32 -B nic dziwnego.
20:14 -B tu akurat nic specjalnego...
21:24 -/+ B  

 

Demka spalone = Zbanowany 

 

Pozdrawiam .::FocuS::.

Edytowane przez focusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie