Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na UBT od całej administracji DD2#1


TheProTHC.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: TheProTHC.exe

Nick osoby na którą składasz skargę: CAŁE UBT

Powód skargi:  Nie rozpoznawanie chetatów takich jak ( HPP4.0 | HPP5.0) + usuwanie banów 

Nastempnym powodem jest nie wykonywanie swoich obowiązków ile można czekać na zobaczzenie demka z tego co mi wiadomo @ Whoppa1.6 napsał do @ RumcajsJumper że demko wisi ponad ponad 24h bez odzewu ze strony UBT a jak mi wiadomo jeżeli wlatuje demko na forum dodam ROZPISANE to UBT powinno je zobaczyć w jak najszybszym tempie (Napisano 23.06.2019 Czerwiec 15:13 ,opowiedz UBT -Napisano Poniedziałek o 19:26 (edytowany) 24.06.2019) Nie wiedziałem że sprawdzenie rozpisanego demka podkreśle ROZPISANEGO trwa aż tyle ...

Dowody:

1. Nie rozpoznanie cheata takiego jak HPP5.0 u gracz o nicku (angela.) : 

2. SSY z rozmowy  gdzie przyznaje się do cheatów + ss z bana na serwerze + z bansa  i do tego dodam dostał odemnie 2x bana ale jakoś dziwnym trafem dalej grał na STEAM :/ 

1.1 SS z cnsoli 0629B5BB98E8B766D5BABBB3CD54BCE701015C35

1.2 SS'y z rozmów :A9AD1E0A3B7BE12A5F90BE4538A56719F0F5537F

4F19377256211399B1CA4EE7CD56AAAB58D270A3

AB3C818D1ABAFECF826B6C448F4424ACD526D345

2. a tutaj oto są dwa rozpisane demka przez @ V1rus.exe gdzie akcje są ewidentnie palone 

Świadkowie: @ V1rus.exe | @ Whoppa1.6 | @ Amber.1.6 | @ Kaskader MTA | @ Szycha.*1.6

 

 

Edytowane przez TheProTHC.exe

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1# Ban który jest z konsoli to z serwera @ eQdemolkaAIM/HS także ban u nas nie będzie występował w amxbansie.

2# Za chwile będzie @ HaxIUi będzie organizował działania wobec UBT.

3# Jeżeli sytuacja nie zostanie naprostowana podejmę pochopne kroki co do pewnych spraw.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RumcajsJumper napisał:

1# Ban który jest z konsoli to z serwera @ eQdemolkaAIM/HS także ban u nas nie będzie występował w amxbansie.

2# Za chwile będzie @ HaxIUi będzie organizował działania wobec UBT.

3# Jeżeli sytuacja nie zostanie naprostowana podejmę pochopne kroki co do pewnych spraw.

Owszem ban na ss nie jest od nas ale jednak dostawał bany u nas tak samo a nie ma ich w AMXBANSIE? czemu nie wiem 

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skarga oczywiście przyjęta i zostaną wyciągnięte z tego konsekwencje, nie ukrywam że zaniedbałem trochę ubt, ponieważ dobrze sobie radzili nie zwracałem bardzo uwagi na ich poczynania.. 
Każdy członek UBT dostanie wiadomość Priv, nie ma sensu robić zebrania, ponieważ skuteczne są tylko przez kilka dni.
Jeżeli ubt nie dostosuje się do wiadomości którą dla nich przygotowałem, zostaną po prostu wyrzuceni z Teamu. Niestety nie widzę innego rozwiązania.

Dajmy im jeszcze 7 dni próby jeżeli dalej będzie "syf" Od razu podejmę kroki. 

Jeśli ktoś zauważy jakieś wpadki ubt przez ten okres próbny to proszę od razu pisać do mnie na Priv ponieważ mogę czegoś nie zauważyć

Zapraszam do wypowiedzi na ten temat.. @ Rambooo@ Vixa@ MaciekFnatiK

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego seta jak HPP5.0.

Pozdrawiam :)

Tyle w tamacie.


Więc mnie to śmieszy. :P


 @ HaxIUjuż napisałem swoje.

// Zgadzam się z @ MaciekFnatiK .... bo mamy 48h na rozpatrzenie, ale no niestety zostało nam to skrócone do 24h.  Nie rozumiem skargi bo można stwierdzić w temacie, że wy macie ból du*y o to, że my dajemy graczom, którzy są czyści UB, dla mnie to przesada... Angel nie miał nick kompletnie.... uwierz mi, że patrzymy na takie sytuacje.... siedzimy w tym już od bardzo dawna nie od kilku dni.... mamy spore doświadczenie na tym co robimy i wkładamy na to masę pracy i czasu.... bo niekiedy zamiast iść gdzieś z narzeczoną to wole sprawdzić demko jak jest lub ss'y jak z nią rozmawiam. To się nazywa szacunek do graczy aby w szybki sposób wrócili na serwer i mogli się cieszyć radością z gry, lecz niektórzy tego nie rozumieją. Jesteśmy zgraną ekipą, której nie rozdzielicie bo jednego zdegradujecie to wszyscy pójdą za jednym. Dogadujemy się świetnie i zawsze między nami jest super atmosfera, nigdy nie ma źle. Co do samej skargi jest ona podzielona na bezsensowne pisanie jakiś treści ( Podawanie na czym się gra )... dobra może gra ale nie na tym serwerze.... Trzeba zrozumieć.... napisać do nas, pogadać na TS3, ale wolicie ( Wojnę ). Szanuje.!.

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze panie mądry opiekunie na ssy mamy 24 h a na demko 48 h bez względu czy ma rozpiskę czy też nie. Druga sprawa odnośnie zgłoszenia vetoxa, po co to tutaj dodajesz jak nie ma nic związku z tematem, bo zgłoszenie zostało dodane 2 godziny temu i jeszcze nie zostało rozpatrzone czyli punkt 2 zbędny .  Tak więc @ HaxIUnie wiem dlaczego ta skarga została przyjęta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 jestem na urlopie a każdy ma do tego prawo 

Po 2 na rozpatrzenie ssow jak i demek mamy 48h 

Po 3 jak jesteś taki hop siup proszę cię bardzo możemy się zamienić kolorami i zobaczymy jak ci pójdzie 😘

 

A jak już tam mówimy o tym że się nie spieszymy z tymi demkami i wgl to z tego co pamiętam to napisałem też skargę na admina i za szybko też nie odpowiedziałeś haha

 

 

Ale najlepiej cały syf wylać na ubt 

 

Pozdro i z fartem 

Śmiechu warte to wszystko 

 

Każdy taki do przodu a sam nie podołałby tym zadaniom :)

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HaxIU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie