Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z Picko!


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

WywiadyBlue.png.ed8db9c0a514a5199cf2fd18fb7fe39c.png
Witam w dzisiejszym wywiadzie dowiemy się więcej o@ PickO!

Redaktor: @ Mrs.Fuksiara CS:GO MOD #1
Grafik: @ PickO


Witaj @ PickO, na sam początek proszę przedstaw Nam bliżej swoją osobę?

No to cześć jestem Dawid mam 19 lat. Mieszkam w Płocku (Podolszyce). Interesuje się grafiką, IPB, IPS, programowanie gier oraz piłką nożną.

 Płock to piękne miasto. Czy możesz nam powiedzieć, co ciekawego można u Ciebie zwiedzić? Coś polecasz?

Jest bardzo dużo miejsc np. Teatr lub Galerie handlowe. Pięknym miejscem jest też Jezioro Białe gdzie można się odizolować i fajnie spędzić czas.

 Mam nadzieję, że kiedyś nas zaprosisz nad Jezioro Białe :D  
Wspomniałeś wcześniej, że interesujesz się piłką nożną. Grasz może aktualnie w klubie?
Opowiedz Nam jak zaczęła się Twoja przygoda z piłką! 

Owszem grałem w klubie Błękitni Gąbin, ale nie chciałem już tam grać. Moja przygoda zaczęła się od tego, że kupiłem pierwszą piłkę uliczną bo nie znałem się nawet :D  i sobie grałem na orliku. Później kupiłem pierwszą piłkę typowo na murawę a była to Brazuca. Grałem z bratem i on tak naprawdę mnie zachęcił do grania w piłkę. Aktualnie bronie na bramce i naprawdę to chyba moje miejsce na murawie.

 To można powiedzieć, że gdyby nie Brat, to dzisiaj mógłbyś robić, coś innego. Super mieć wsparcie, a zwłaszcza członka rodziny.
Masz plany związane z karierą bramkarza? Myślałeś kiedyś o tym, żeby np. znaleźć się w Barcelonie? 

Mam plany żeby być bramkarzem i żebyście kiedyś zobaczyli mnie na boisku jak gram w Polsce, ale to jeszcze długa droga przede mną. Aktualnie jestem fanem Barcelony i chciałbym być chociaż raz na boisku z Messim lub Suarezem na boisku i pokazać, że umiem bronić. Takie małe marzenie.

 Będziemy trzymać za Ciebie kciuki! 
Marzenia się spełniają, tylko musisz w nie uwierzyć. 
Dobrze, a teraz cofnijmy się do czasów, gdy byłeś małym brzdącem. O czym marzyłeś jako małe dziecko? 

To może być głupie, ale marzyłem żeby być tatą a później rolnikiem :D 

Można wywnioskować, że był Twoim autorytetem. Co takiego na tamten moment podobało Ci się w Twoim tacie? 

Zawsze był przy mnie. Jeżeli miałem jakiś problem czy to w nauce czy coś zawsze był i pomógł.

 Rodzina najważniejsza.
Powróćmy jednak do teraźniejszości. Czy w Twoim życiu obecnie istnieje ktoś wyjątkowy? - druga połówka

Tak, istnieje taka osoba :) 

Z miłą chęcią dowiedziałabym się czegoś więcej na temat Twojej drugiej połówki? Jak się poznaliście? 

Poznaliśmy się w szkole (jak jeszcze chodziłem) i byłem w ostatniej klasie i ona też. Spodobała mi się to napisałem. Spotkaliśmy się i tak 2 lata razem. Taka szkolna historia :D 

 Łał, dwa lata to już naprawdę dobry staż. Większość par zaczyna związki właśnie w szkole! 
A będąc już przy temacie szkoły. Co aktualnie porabiasz po szkole dalej się uczysz, czy jednak pracujesz? 


Aktualnie pracuje mam swoje lata i trzeba na siebie zarobić a mama do pewnego wieku mnie utrzymywała, ale jeśli poproszę to zawsze pomoże i mogę liczyć na jej pomoc.

Trzeba zacząć na siebie w końcu zarabiać, to prawda.
Myślałeś kiedyś, aby wyjechać za granicę czy jednak preferujesz pozostanie w kraju?
Jak tak to gdzie.

Na razie nie planuje wyjeżdżać za granicę, wiadomo za granicą większe pensję, ale na tą chwilę pozostaje w kraju.

Okej, przejdźmy może do drugiego Twojego zainteresowania, związanego z Twoją kolejną pasją. Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z Grafiką i co skłoniło Cię, by zostać grafikiem na CSowicze.pl?

Moja przygoda z grafiką rozpoczęła się z 2/3 miesiące temu. Pobrałem Photoshopa i zacząłem coś tam kleić, ale wiadomo na początku amator a teraz zaczynam się bawić w ruchome gify. W sumie zawsze wiedziałem, że chce tworzyć grafikę.  Co mnie skłaniało hmm powiem od początku. Grałem na serwerze Only DD2 i pograłem chwilę i myślę idę na forum się przywitać, patrzę otwarta rekrutacja i mówię zawsze warto spróbować i się udało.

Każdy jakoś zaczynał, pracuj, a będziesz coraz lepszy! Dokonałeś słusznego wyboru, Twoje pracę są naprawdę dobre, jak na amatora! 
W takim razie jak trafiłeś na sieć Csowicze?


Na sieć trafiłem dzięki DD2 #1.

 Krótko i na temat! Czy masz plany związane z Naszą siecią?
Chciałbyś mieć kolejną rangę? Jak tak to jaką.


Myślę, że każdy użytkownik chciałby mieć wysoką rangę na tak dopracowanym i zorganizowanym forum. Mam jakieś tam plany, ale nie chcę ich zdradzać. Narazie mam Grafiką i to jest teraz najważniejsze.


Popieram, jest to jedna z najlepszych sieci. A będąc już przy niej, jak oceniasz pracę wkładaną w to forum, jest coś co chciałbyś zmienić/poprawić?

Więcej konkursów oraz jakiś turniej w Cska. Tego mi brakuję. Pracę wkładaną w forum oceniam na bardzo dobrą. Jeśli jest jakiś błąd administracja stara się go poprawić.
Nie chciałbym niczego zmieniać ani poprawiać forum dopracowane na poziomie bardzo dobrym.

Jestem pewna, że administracja Cię nie zawiedzie! 
Powiedz mi Dawidzie, czy jest ktoś na forum, kto przypadł Ci do gustu i chciałbyś się z nim spotkać?

Oczywiście, że @ RumcajsJumperna piwko :)

 To czekamy na wasze fotki z browarka! 
A tym czasem przechodzimy już do końca, jeszcze tylko szybkie pytanka i puszczam Cię wolno! 

Twoje wymarzone auto  ?

Wymarzone auto Audi :) 

Wolisz miasto czy wieś?

Miasto

Wolałbyś czytać w myślach czy latać? 

Czytać w myślach

Jakie 3 słowa opisują Twoją osobowość najlepiej?

Sumienny
Pracowity
Cierpliwy

Czy na sam koniec chciałbyś dodać coś więcej od siebie, bądź poruszyć jeszcze jakiś temat? Pozdrowić kogoś?

Chciałbym pozdrowić Ciebie, @ RumcajsJumper @ eXe., @ HaxIU, @ ShadoOwi oczywiście @ ferstel

Również gorąco Cię pozdrawiam, a zatem wypadałoby się pożegnać, dziękuję bardzo za zgłoszenie się do wywiadu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolna miłość 😍 ładnie :)

Co do spotkania to jestem za jak zwykle :p

 

Wywiad jak zwykle wyszedł genialnie, @ Mrs.Fuksiara CS:GO MOD #1

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusik za świetny wywiad! :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie