Skocz do zawartości

Zablokowane Kolejna dawka, lecz dzis do?


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

📰 Kolejny dzień tygodnia, kolejna dawka informacji.  Dzisiaj do kolacji! Zapraszam!

🧨 San Siro zostanie zrównane z ziemią, a niedaleko tego miejsca powstanie nowy stadion Interu i Milanu. Planowane otwarcie: rok 2026.

🔚 Rafa Benitez opuści Newcastle. Hiszpanowi 30 czerwca kończy się kontrakt z popularnymi „Srokami”. Chiny kuszą byłego trenera m.in. Realu czy Liverpoolu ogromnymi pieniędzmi.

👋 Laurent Blanc zaoferował podobno swoje usługi Newcastle. 

🆕 Real Betis wyraził zainteresowanie napastnikiem Liverpoolu, Divockiem Origim.

🆙 Dani Ceballos będzie rozchwytywany tego lata a Real nie wysłucha ofert niższych niż 50 mln €. Wśród zainteresowanych klubów: Arsenal i Tottenham. 

🔘 Douglas Costa lub Juan Cuadrado mogą opuścić Juventus. Brazylijczyka łączy się z Manchesterem City i PSG, a Kolumbijczyka z Milanem i Sevillą.

🇮🇹 Juventus i Napoli powalczą o obrońcę Tottenhamu, Kierana Trippiera. Reprezentant Anglii wyceniany jest na 30 milionów euro.

🖊 Według hiszpańskiej prasy Barcelona ma dogadane szczegóły kontraktu z Neymarem. Pozostaje wynegocjowanie kwoty odstępnego z PSG.

🍀 By pozyskać Kierana Tierneya z Celtiku, Arsenal będzie musiał wydać połowę budżetu transferowego przeznaczonego na to lato. 22-letni obrońca wyceniany jest na 30 mln €.  

🔺 Manchester United chce zapłacić więcej Leicester za ich obrońcę Harry’ego Maguiera, jednak reprezentant Anglii woli zasilić szeregi mistrzów Premier League. 

Wciąż niepewna jest przyszłość Mateo Kovacica, który 1. lipca wraca do Realu z wypożyczenia w Chelsea. Chorwat jest na liście życzeń Interu.

🔎 Marc Bartra jest głównym kandydatem do zastąpienia Kostasa Manolasa w Romie. 

📄 Lyon potwierdził zakup wychowanka Flamengo, 21-letniego pomocnika, Jeana Lucasa.

🇪🇸 Valencia postara się o transfer Rafinhi.

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Aaron Wan-Bissaka przejdzie testy medyczne w Manchesterze United jeszcze w tym tygodniu. Transfer będzie opiewał na kwotę 60 mln €.

🏟 Real Madryt i rada miasta doszli do porozumienia w sprawie renowacji Santiago Bernabéu. Koszt inwestycji: 400 mln €. Odrzucone zostały plany budowy hotelu i centrum handlowego, na co naciskał Florentino Perez.

Dzięki za uwagę! Miłego wieczoru! :)

FB_IMG_1561482308517.jpg

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota :haha:

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie