Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [PROPOZYCJA] Pojedynki graficzne


ExoTic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam chyba dosyć ciekawą propozycje!

Moją propozycją było by dodanie działu "Pojedynki graficzne" chyba wiadomo o co chodzi, ale troszkę wyjaśnię.

  •  Jeden grafik wyzywa drugiego na pojedynek graficzny.
  • Jeżeli przyjmie wyzwanie obaj graficy wybierają typ pracy jaką mają wykonać aby zwyciężyć np. Avatar, Sygnatura lub baner itp
  • Użytkownicy zadecydowali kto wygra np. lajkują która praca jest ładniejsza, fajniejsza itp
  • Można by było rozstrzygnąć poprzez zrobienie ankiety np.  Praca PickO była fajniejsza i druga ankieta Praca GRAFIKA była fajniejsza i można by było głosować na jednego grafika.
  • Fajnym pomysłem by było też Grafik vs Użytkownik/Administracja i na takich samych zasadach.

Jeżeli taki dział by dodała administracja chętnie mogę się nim zająć i go prowadzić :) 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy aktualnym stanie forum raczej jest to zbędne. Dodatkowo tak jak ty rozpisałeś w jaki sposób ma się odbywać głosowanie jest totalnie bez sensu. Na razie bym się wstrzymał z tym działem zwłaszcza, że graficy nie są aż tacy doświadczeni by w ogóle w czymś takim uczestniczyć.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał to @ eXe.że przy obecnym stanie forum i aktywności użytkowników, wystartowanie z takimi pojedynkami nie miało by sensu. Najpierw poczekamy aż wszystko wróci do normy, polepszy się stan forum pod względem aktywności oraz liczby użytkowników na forum i wtedy możemy nad takim czymś pomyśleć. Na obecną chwilę nie ma opcji bytu, ale zamiast grafików, mogą być to normalne osoby które dodały swoje prace do galerii graficznej.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucona.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie