Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Mam chyba dosyć ciekawą propozycje!

Moją propozycją było by dodanie działu "Pojedynki graficzne" chyba wiadomo o co chodzi, ale troszkę wyjaśnię.

•  Jeden grafik wyzywa drugiego na pojedynek graficzny.
  • Jeżeli przyjmie wyzwanie obaj graficy wybierają typ pracy jaką mają wykonać aby zwyciężyć np. Avatar, Sygnatura lub baner itp
  • Użytkownicy zadecydowali kto wygra np. lajkują która praca jest ładniejsza, fajniejsza itp
  • Można by było rozstrzygnąć poprzez zrobienie ankiety np.  Praca PickO była fajniejsza i druga ankieta Praca GRAFIKA była fajniejsza i można by było głosować na jednego grafika.
  • Fajnym pomysłem by było też Grafik vs Użytkownik/Administracja i na takich samych zasadach.

Jeżeli taki dział by dodała administracja chętnie mogę się nim zająć i go prowadzić :) 

Pozdrawiam!

Przy aktualnym stanie forum raczej jest to zbędne. Dodatkowo tak jak ty rozpisałeś w jaki sposób ma się odbywać głosowanie jest totalnie bez sensu. Na razie bym się wstrzymał z tym działem zwłaszcza, że graficy nie są aż tacy doświadczeni by w ogóle w czymś takim uczestniczyć.

Tak jak napisał to @ eXe.że przy obecnym stanie forum i aktywności użytkowników, wystartowanie z takimi pojedynkami nie miało by sensu. Najpierw poczekamy aż wszystko wróci do normy, polepszy się stan forum pod względem aktywności oraz liczby użytkowników na forum i wtedy możemy nad takim czymś pomyśleć. Na obecną chwilę nie ma opcji bytu, ale zamiast grafików, mogą być to normalne osoby które dodały swoje prace do galerii graficznej.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Diller
      Twój nick: Twoj DIler daje 0,7
      Nick oskarżonego: bazyl
      IP/SID oskarżonego:  # 3  "bazyl" 2122 STEAM_1:0:341394460  42  1:06:21   35    0
      Data i godzina:  10:7
      Dowód: wh jak dla mnie
      Opis sytuacji: Widac jakie info ma... sami ocenijcie demko  
    • By dGe
      Data zdarzenia: 10.08.2019 Nick użytkownika: vixa Dowody: Świadkowie: na zero z tyłu Uzasadnienie: pisze sobie wulgaryzmy z cenzura a chlop mi daje ostrzezenia, to po co macie wgrana ta automatyczna cenzure?
    • By Najarany
      Twój nick: Najarany Nick oskarżonego:Kaskader IP/SID oskarżonego: Nie potrzebne. Data i godzina zdarzenia: 07.08.2019 13:01 Dowody: http://f1a.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-1908071254-de_dust2.dem.zip  czasówki 7:15-7:37 (czas od rozpoczęcia akcji) Opis sytuacji: Dostałem bezpodstawnego bana za respa na którym nie przebywałem, cofałem z zielonych i w anarchii zobaczyłem przeciwnika. Resztę będzie widać na demku.
    • By DyLu
      Proponuję zmienić kolor rangi UBteam na jakiś inny. Przy oznaczeniu widać czarny niewidoczny napis  
    • By SadBoyNoSkill
      Mam taką małą propozycje na serwer -----> ONLY DD2 #2<------ dodać do svip double jump bo prawie vip i svip się nie różnią więc myślę ,że propka się przyjmie.

Wiem ,dlaczego nie udało się bo pomyliłem się z serwerami  ahhhh. 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.