Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Recommended Posts

Witam. Mam chyba dosyć ciekawą propozycje!

Moją propozycją było by dodanie działu "Pojedynki graficzne" chyba wiadomo o co chodzi, ale troszkę wyjaśnię.

 •  Jeden grafik wyzywa drugiego na pojedynek graficzny.
 • Jeżeli przyjmie wyzwanie obaj graficy wybierają typ pracy jaką mają wykonać aby zwyciężyć np. Avatar, Sygnatura lub baner itp
 • Użytkownicy zadecydowali kto wygra np. lajkują która praca jest ładniejsza, fajniejsza itp
 • Można by było rozstrzygnąć poprzez zrobienie ankiety np.  Praca PickO była fajniejsza i druga ankieta Praca GRAFIKA była fajniejsza i można by było głosować na jednego grafika.
 • Fajnym pomysłem by było też Grafik vs Użytkownik/Administracja i na takich samych zasadach.

Jeżeli taki dział by dodała administracja chętnie mogę się nim zająć i go prowadzić :) 

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy aktualnym stanie forum raczej jest to zbędne. Dodatkowo tak jak ty rozpisałeś w jaki sposób ma się odbywać głosowanie jest totalnie bez sensu. Na razie bym się wstrzymał z tym działem zwłaszcza, że graficy nie są aż tacy doświadczeni by w ogóle w czymś takim uczestniczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał to @ eXe.że przy obecnym stanie forum i aktywności użytkowników, wystartowanie z takimi pojedynkami nie miało by sensu. Najpierw poczekamy aż wszystko wróci do normy, polepszy się stan forum pod względem aktywności oraz liczby użytkowników na forum i wtedy możemy nad takim czymś pomyśleć. Na obecną chwilę nie ma opcji bytu, ale zamiast grafików, mogą być to normalne osoby które dodały swoje prace do galerii graficznej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By PrOcEder Art
   Pozdrawiam serwixa i bande społecznościową DD2  /    Wnoszę o przywrócenie  czy dodanie mapy letniej DD2 . ewentualne skiny mikołajów na mapie letniej :D         
   Myślę że jest to propozycja do rozpatrzenia .do Sylwestra jeszcze widno być może XD     PhoENYX @ Opiekun Serwera        @ Moderator @ Właściciel CS 1.6 [DD2 #1]    z racji zimy wiecej kalek na serwerze bedzie xD ♥
  • By PrOcEder Art
   Miałbym jeszcze jedną  okazją   zasugerować  zmianę  oraz wyłączenie przenikających ciał na mapie ,  podniesie to rywalizacje  w jakimś zakresie i komunikacji miedzy  sobą czy wzajemnych uwag .   będzie po prostu większe wariactwo dla tych których po prostu  ponosi  , i będą wpadać w złe okazje do równomiernej rywalizacji poza majacymi mr vipami"    
  • By maciekXD
   Czesc, gram tu chwile ale wasz top 1 to niezly aimbot, dowody z dzis czyli 06,12,2019 godzina 16:00 ,nick DarK_Nijna, mam nadzieje ze  hltv dziala, pozdrawiam
  • By blody102
   Twój nick: DISNOWERY*BlodY*GameX
   Powód nieobecności: Robię nad godziny i są święta, więc nie mam czasu na komputer. 
   Czas twojej nieobecności: od 06.12.2019 do 25.01.2020r
  • By frasioo
   Aha jeszcze jedno.
   Dużo osób narzeka na 120hp vipa, ponieważ nie da się go zabić jednym strzałem i ma tak jakby "2 życia" przez to osoby denerwuja sie na serwer i p2w vipa. Myślę, że powinieneś zmienić jego hp do standardowego 100. Vip ma i tak bardzo dużo rzeczy które stanowią go lepszym.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.