Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [PRZYWITANIE] V1rusek.exe


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, co nie którzy mogą mnie już znać na owej sieci, ale przywitać zawsze trzeba, a lepiej się witać niż żegnać.

Mam na imię Marek, mam lat +16 (KMWTW). W cs'a gram 10 lat około, a na waszym serwerze DD2#1 gram pod nickiem (bez formy V1rus.exe), a no pochodzę sobie, z Województwa Małopolskiego. Pracuję jestem kierownikiem, a od czego, to wam nie zdradzę, a może kiedyś. Interesuje się E-sportem, koszykówką, piłką nożną, oraz grami między innymi (StarCraft 2, Call of Duty - mam większość części, Cs1.6, oraz CS:GO) w CS:GO grałem na inny Steam z 1-1,5 roku, przez ten okres czasu zdobywałem doświadczenie. Brat prowadzi własne forum od 8-9 miesięcy pomagałem postawić forum w kwestiach finansowych oraz wgrywać różne rzeczy na serwerze, a aktualnie jest w Anglii. Preferuje Broń AWP, w grze ogromne doświadczenie nie którzy twierdzą, że "spalony" jestem... po akcjach które robię co nie którym w głowie się nie mieści niczym Scream z CS:GO. Owszem gram nie tylko AWP, bo innymi broniami również M4a1, AK-47 zazwyczaj. Przyszedłem na ową sieć, bo na poprzedniej poszło coś do kitu po prostu i znalazłem się tutaj na chwilę obecną i myślę, żeby tutaj zostać jak jakiś dłuższy czas. Sytuacja, z poprzedniego forum nich ucieknie, w nie pamięć, a czemu o tym piszę, bo chcę być, z wami szczery i nic nie ukrywać.

Do zobaczenia na serwerze DD2#1<3 Czekam na was Misie kolorowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie