Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na nowego wybitnego admina


Vixa

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż admin  @ ovsky1.6 jest na okresie próbnym myślę, że nie za bardzo z takimi banami się nada. Jestem za zdegradowaniem owego admina,bądź chociaż za punkcikami ostrzegawczymi. Czekam na decyzję właścicieli/opiekunów.

Żal czasami takie bany oglądać :D

Pozdrawiam !

 

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, zbanowałem go tak. Byłem po 14h pracy dostawałem co chwile zgłoszenie na niego oglądałem go kilka rund i zdecydowałem, że zrobię to i dam mu tego bana. Z tego @ RumcajsJumpermi powiedział to mam ostrzeżenie lecz jeżeli na prawdę jesteś taki żeby po jednym błędzie skreślać każdego to nie chce współpracować z takimi ludźmi i chce ta degradacje. Moim zdaniem każdy się może pomylić nawet ty mądralo @ Vixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na okresie próbnym nie ma ostrzeżeń.

Jeżeli nie czułeś się na siłach po pracy mogłeś nie wchodzić na serwer co to za dziecinne wytłumaczenie ?

Lecz od nadawania kar nie jestem ja, ja tylko trzymam porządek w bansie itp.

Pozdro , Mądrala

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Nikt nie jest bez winy, każdemu zdarzają się błędy, takie jest życie, trzeba umieć dawać innym szansę. 

Jeżeli ovsky dostał ostrzeżenie czy to słowne czy w innym rodzaju, dodatkowo nie zagrywa cwaniaczka, przyznał się do winy, uważam skargę za niepotrzebną. a nawet bezsensowną, z tego względu że co najwyżej skargę w tym przypadku może złożyć azr, a nie osoba postronna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Szycha.* napisał:

...z tego względu że co najwyżej skargę w tym przypadku może złożyć azr, a nie osoba postronna. 

Powiedziałeś co wiedziałeś.

 

Jak już taki do przodu jesteś to z tego co mi wiadomo w skargach wypowiada się osoba na która jest pisana skarga , autor, jak i właściciel w tym wypadku serwera :P

Edytowane przez Vixa

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Vixa napisał:

Powiedziałeś co wiedziałeś.

 

Jak już taki do przodu jesteś to z tego co mi wiadomo w skargach wypowiada się osoba na która jest pisana skarga , autor, jak i właściciel w tym wypadku serwera :P

Prosze Cię skończ po prostu już na dziś pajacowanie. Zobaczymy co powie @ Mentekoraz @ RumcajsJumper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie