Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane ovsky - admin specjalista


azr

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ja
Serwer: Only DD2
Admin banujący: Ovsky 4 lata przerwy (xD)
Data zdarzenia: Dziś godzina 23:20
Opis sytuacji: Gram jak zawsze od kilku miesięcy na nicku azr lub Ja i nagle dostaje bana bo adminkowi bez bladego pojęcia nie spodobało się, że nie każdy gra na takim samym poziomie jak on.
Czy Ty chłopie masz pojęcie czym jest norecoil i jak go uzyskać? Tylko za pomocą organera możesz mieć norecoil, ale przy okazji masz też kwadraty i konfigurowalnego aimbota, piszę to jako wieloletni admin na blacklisted.pl i esl.
Ponadto wyżej wymieniony admin ma chyba problem z nerwami, ciągłe popędzanie po pretekstem celów mapy (sytuacja 1 terro (kacu) został sam przeciwko 5 ct i stara się po cichu zabrać bombę) takich sytuacji multum,
5 banów w ciągu dosłownie godziny za niby resp, grałem w terro i jakoś tego nie widziałem, naucz się panować nad emocjami typie bo przez takich jak ty ten serwer traci wartościowych graczy...
Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php): https://amxbans.csowicze.pl/bans/4995.html
Wycinek z konsoli: 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'norecoil'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:19922638'
[AMXBans] Twoje IP: '89.64.44.31'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ovsky1.6 Proszę o wytłumaczenie. 

 

@ RumcajsJumper@ Mentek  Wybitny ten admin :D

Edytowane przez Vixa

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko dodać, że moje obecne konto steam ma 9 lat, poprzednie ma 14, nadal używane jakby ktoś pytał, przyjmij do wiadomości, że czasami na serwer przychodzą gracze ze stażem większym niż twój wiek i potrafią zdecydowanie więcej od innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ovsky1.6chciałbyś coś dodać od siebie? @ azrgra u nas już długi czas, podejrzewam, że nawet dłużej od Ciebie więc czekam na wyjaśnienie.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem czy jest tu cokolwiek do tłumaczenia, gość po prostu nie mógł znieść, że ktoś go bije i nie mając żadnego argumentu wymyślił norecoila, który po prostu jest nie do pomylenia z czymkolwiek innym. Gdybym miał norecoila to byłoby to widać z kilometra, a moje staty nie schodziłby z poziomu 50:2...

Mam nadzieję, że wieczorem już będę mógł pograć, miłego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ azr Masz już UB odemnie. To zamykam a tobie polecam napisać skargę na admina w odpowiednim dziale.

A @ RumcajsJumpersię nim odpowiednio zajmie

 

Pozdrawiam!

 

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie