Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Asteliks89YT
      Coś o Sobie: Nazywam się Kamil Mam Lat 29 w tym roku Padnie 30 lat  Lubie Grac w cs 1.6  Oraz inne gry @ RumcajsJumper Kiedyś mi pisał czy chciałbym dołączyć do jego sieci pomyślałem   po czacie  ale może się uda
      Moja Ksywa Nowa Asteliks89YT  znodów Nagrywam live z gier 

Gra: TEAMPLAY
      Typ Serwera:TEAMPLAY
      Link GameTracker: Jeszcze nie dodałem
      Hosting: liveserver.pl
      Dlaczego Chcesz Do Nas chciałbym dołączyć to tej sieci  bo niema serwera TEAMPLAY  @ RumcajsJumper Mię Zna
      Wiek właściciela serwera: 29
      Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]:Tak
      Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]:Tak
      Kontakt:10794804

ps: Pszy serwerze TEAMPLAY  Mała pomoć  Dawno nie robiłem Takiego typu jak TEAMPLAY z 15 lat temu

A reklamę Kupie  Jak tylko TP ruszy
    • By miszu
      Opis produktu / usługi:  preferuje coda,zm inne propozycje tez rozwaze 
      Cena produktu / usługi: max 300 zł za serwer, za paczkę cena w zależności od paczki
      Forma płatności:  przelew
      Kontakt: gg 41414931
    • By S3B!X
      Dnia 23.05.2019 r. dodany został nasz własny bot muzyczny puszczający muzyke z Csowicze.pl [RP], naszego serwerowego radia MTA.
    • By eXe.
      23/05/2019
      * Zmieniony całkowicie wygląd kanałów
      * Naprawiono boty muzyczne, możliwość korzystania z !yt oraz !play - spis stacji radiowych znajdziecie na kanale "Stacje radiowe"
      * Automatyczna rejestracja na kanale: Nadaj rangę zweryfikowany lub Nadaj rangę zweryfikowana po spędzeniu na serwerze minimum 1 minuty.
      * Dodano dla administracji automatyczne tworzenie kanałów VIP dla użytkowników TS3 posiadających grupę VIP lub 5 stałych graczy z możliwością dokupienia bota muzycznego.
      * Dodano dla administracji automatyczne tworzenie kanałów DIAMOND dla użytkowników TS3 posiadających grupę Diamond z darmowym botem muzycznym lub 10 stałych graczy z możliwością dokupienia bota muzycznego.
    • By pieta92
      http://f1a.hltv.org.pl/srv55718/HLTV-1905182239-de_dust2.dem.zip

18.00 polecam i tak przez 30 min mapy jak juz odpal nie mial z kim grac
      wczoraj tak samo ponad godzine czekalismy jak ktos z administracji zajmie sie typem z aimem
      Myslicie ze jak ktos wpada na serwer i dostaje baniak na dzien dobry to jest zadowolony z serwera ?
      Ps. Jak chcecie sie utrzymac w 1.6 jak nie ma kto pilnowac serwera ?
      Pozdrawiam
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.