Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Recommended Posts

Witam wszyskich zgromadzonych.

Mam na imię Adaś i pochodzę z województwa Śląskiego z miasta Katowice, mam 19 lat rocznikowo. Interesuję się ligę e-sportową tzw (Lol, Cs Go) siedzę w tym już dobre 5 lat jak dobrze liczę i myślę, że dobrze rozwijać nowe drużyny czy tamn jeździć na różne eventy, interesuję się róznież sztukami walki czyli MMA czy tam brazylijskie jiu jitsu. Z tym całym MMA to jestem wice mistrzem Śląska i myślę gdybym się uparł ale to nie dal mnie bo jestem leniuszek hehe, to bym może zdobył tego mistrza Śląska ale nie chce w to już wracać bo ponieważ za niedlugo mam operację stawu skokowego bo mi się źle kość zrosła i tak trochę już nie pozwala mi oraganizm do tego wracać bo boję się, że znów złapię kontuzję ale ja tego nie chcę znowu do tego wracać jak i tak będę miał ponad 3 miesiące nogę w gipsie. Myśłę, że tyle starczy coś trochę o mojej osobie powiedziałem jak bedziecie chcieli coś wiecej wiedzieć to zapraszam na pv czy tam TS3/DISCORD.

MIłego dnia i pozdrawiam <333

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By UszatekSupport
   Siema jestem Przemek, mam 17lat gram tu na dd2 pochodzę z woj. Dolnośląskiego. Chodzę do Szkoły Elektronicznych w Jeleniej Górze.
  • By opercounter.
   Siemankooo
   Mam na imię Bartosz, mam 19 lat pochodzę z województwa Małopolskiego! Gram u was na Only DD2 pod nickiem opercounter.  
   No i chyba tyle, rozpisywać się nie lubię xD POZDRAWIAM !! !:D 
  • By AnOlI
   Cześć! Przyciągnęło mnie wasze only DD2, które poleciła mi taka jedna osóbka i tak też ściągnął mnie on tu 😄
   Dozobaczonka w grze! 
  • By PickO
   Cześć wszystkim!
   Zacznę od tego, że się przedstawię dla nowych osób jestem Dawid i mam 19 lat. Wiem, że popełniłem błąd nie informując administracji o mojej długiej nie obecności, ale w moim życiu zaszły pewne zmiany które zrobiły swoje.
   Chciałem przeprosić @ RumcajsJumperza mojego admina i moją zerową aktywność na forum jak i serwerze.
   Czasem w życiu dzieją się różne rzeczy i nie miałem wpływu na to co się stało. Może kiedyś Wam o tym powiem, lecz nie chcę za bardzo o tym gadać. Pewnie narobiłem sobie czarną reputacje u administracji, ale chciałem ich bardzo przeprosić... niestety....
    
   Mam nadzieję, że mi administracja kiedyś wybaczy to co zrobiłem, ale wracam z nowymi celami i jeszcze raz wszystkich przepraszam :)
   Pozdrowionka
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.