Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Similar Content

• By ZyletA
      Siemka Wszystkich. Mam na imię Szymon mam 22 lat, Mieszkam na pięknych Kaszubach. Moje zainteresowanie to piłka, Gry 'Głownie cs 1.6'  Myślę to tyle nie będę się za dużo rozpisywał bo bym was zanudził ;d Ogólnie będę grał na dd2 nie wiem na którym jeszcze bo wszystkie są narazie fajnie, ale któryś sobie wybiorę i tam mnie zobaczycie  :) 
    • By GraczNr1
      Cześć Kumple i kumpelki Kto chce sie zakolegowac ? Mam na imie Michał mam 18 lat mieszkam w woje Wielkopolskim Interesuje sie Motoryzacja komputerami oraz róznymi gierkami
    • By Rekinekk
      Witam serdecznie wszystkich miło mi Piotrek jestem mam lat 28 aktualnie polecił forum kolega i przyszedłem do was szukam miłej zabawy i atmosfera miło fajnie spędzać czas Pozdrawiam wszystkich 😉miłego wieczoru .
    • By Wredna.
      Cześć wszystkim tu zgromadzonym! 
      Skoro już tu zawitałam postanowiłam się z Wami przywitać.
      Na imię mam Renata, lat 24 aktualnie, mieszkam w województwie łódzkim w małej mieścinie położonej około 30 km od Łodzi.  Lubię grać w gry typu counterek 1.6, NFS, Forza i inne ściganki.
      Uparta, miła, a czasami nawet wredna jak sam nick wskazuje.
      Zawitałam ostatnio u Was na dd2#1 i spodobało mi się. Mam nadzieję, że raz na jakiś czas będę mogła zamykać tabelę, a kto wie, może nawet zostanę z Wami na dłużej. 

• By Czarli
      Servus. 
      Konrad, młody, zdolny, humanista po przejściach. 
      Na codzień trenuje k1 oraz piłkę nożną dodam rownież że chodze do szkoly i same piątki zbieram, na kierunku spawacz. Interesuję się również muzyką
      Mieszkam w pięknym słonecznym Tarnowie
      pondro! 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.