Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie od bana


raverson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: shhhack
Serwer: dd2
Admin banujący: nie wiem, jakiś weteran z 2k16 roku
Data zdarzenia: przed chwila
Opis sytuacji: Na początku oznajmię, że ten admin nie wykazuje się wysokim ilorazem inteligencji a zarazem wysokim poziomem wyrozumiałości w stosunku do drugiego gracza. Straszenie banami mojej osoby przez mikrofon, a następne wyzywanie mnie od najgorszych na pewno psuje wizerunek waszej sieci. Do tego przyjęcie tak niedoświadczonej osoby która nie potrafi odróżnić autobh od normalnego, bądź w ogóle nie wie co to oznacza "AutoBH" jest wręcz śmieszne. Przez całą grę praktycznie nie wykonałem ani skoku, więc pozostawie to tylko adminowi banującemu. 
Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php):
Wycinek z konsoli:https://amxbans.csowicze.pl/bans/4326.html


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:4486619'

Proszę, przeczytaj!

Rozumiem, że moja gra wygląda na jak najbardziej odpaloną oraz niedowierzającą, mój styl gry jest nieakceptowany na publicznych serwerach i na pewno złoszczę nie jednego gracza, dobrze to wiem. Lecz egoistyczne podejście do sprawy oraz zwyczajne "zamknięcie tematu" bądź zwyczajnie "przytaknięcie" do tego co powie admin banujący odzwierciedli zaduszone w was ego i nieprofesjonalne podejście do sprawy. Jeżeli macie z tym problem, proszę was, spytajcie choć jedną osobę która gra w tą grę conajmniej od 2007 roku i jest doświadczona w tym temacie (Mam nadzieje, że nie wezmiecie ludzi z BL czy AC, haha) oraz poproście go o pomoc. Proszę również nie zamykać tematu, abym chociaż mógł się bronić w razie wypowiedzi banującego, gdyż jedyne co chce mu przetłumaczyć to to, że jest niedoświadczony i że jest w błędzie. Choć wątpie, sądząc po jego ego na serwerze, że podejdzie do tej sprawy obiektywnie. Mam nadzieje, że będzie tu ktoś na tyle wyrozumiały i nie będzie patrzył na tą sprawę z punktu kolegi admina, ale również i mojego. W razie pytań, proszę o kontakt Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie inteligenty , nie będę z tobą wchodził w żaden dialog.  Widzę Cię pierwszy raz na serwerze i oceniasz człowieka  zbyt pochopnie . Jak dla mnie  nie "grasz czysto"   i nie widziałem potrzeby robienia ss.
Resztę niech oceni administracja i postanowi co z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, exTazy. napisał:

Panie inteligenty , nie będę z tobą wchodził w żaden dialog.  Widzę Cię pierwszy raz na serwerze i oceniasz człowieka  zbyt pochopnie . Jak dla mnie  nie "grasz czysto"   i nie widziałem potrzeby robienia ss.
Resztę niech oceni administracja i postanowi co z tym zrobic.

"nie będę z tobą wchodził w żaden dialog" - Jeżeli nie masz zamiaru mi wyjaśnić NA JAKIEJ PODSTAWIE MNIE ZBANOWAŁEŚ, to po co mnie w ogóle banujesz?! To, że Ci się nie podoba moja gra nie daje ci prawa aby mnie banować i marnować mój czas na odwoływaniu się na forum. I to TY mnie zbanowałeś, więc to TY powinieneś przedstawić dowody w tej sprawie. Strasznie niewyrozumiałe te twoje umywanie rąk od tej sprawy i zwalać innym robote odbanowywania mnie. 

 

Mam nadzieje, że chociaż jesteś TAKIM WETERANEM, że chociaż nie tak samo jak inne sieci pokażesz mi DEMO Z HLTV (HAHAHA) tylko to co we mnie naprawdę zauważyłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ exTazy.1.6 Proszę rozpisać podejrzane według ciebie momenty. Potem pomyślimy co dalej.

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie