Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycja kary za griefing


loreN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio spotkałem się z niemiłą sytuacją, mianowicie kolega na serwerze CS 1.6  DD2 Only (IP: 54.38.63.53:27015) rzucił mi broń, po czym jakiś gracz zabrał ją i napisał na czacie "XD". Admin powiedział, że za takie coś nie ma bana. Wychodzę więc z propozycją dodania kary za tzw. griefing, np. celowe nie rozbrojenie/podłożenie bomby, notoryczne chodzenie pod celownikiem, zabieranie broni, rzucanie fleszy czy smoków itp. Myślę, że chociaż profilaktyczny kick nie zaszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieranie broni to nie griefing, tak samo fleshe nie działają na swoich kompanów z drużyny, smoke jak smoke normalna rzecz.

Celowe nie rozbrojenie paki czy też nie plantowanie to także nie griefing a nie wykonywanie celi.

Jeżeli chodzi o notoryczne chodzenie pod celownikiem to serwer przed tym jest zabezpieczony - widzimy wszystko

przez ciało kompana.

Nie bardzo grasz chyba na serwerze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem losowe przykłady. Nie chodzi mi o konkretne przykłady, tylko o samą myśl. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi. :/

Edytowane przez loreN
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co był taki temat i został odrzucony. Dodatkowo za utrudnianie gry jest kara

3.3 Przeszkadzanie innym graczom - BAN 30 MIN

A skoro ktoś wyrzuca broń oznacza to, że jej nie chce i co się z nią stanie po wyrzuceniu to już losowość i żadne ustne umowy nic nie zmieniają.  Kto pierwszy ten lepszy.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucona.png

Brak zainteresowania.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie