Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie Krzysiu


Krzysztof.

Rekomendowane odpowiedzi

- Wchodzenie raz dziennie na forum;  Da się zrobić
- Minimum 16 lat;  19 lat
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; Będzie
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;  Oczywiście :)
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;  Nikogo nigdy nie obraziłem, zwracam uwagę na kulturę i zgłaszam osoby lamiące regulamin na u@.
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;  Jestem lubiany, i staram się być bardzo pomocny.
- Minimum 50h przegrane na serwerze; Ojojoj, do końca następnego tygodnia będzie w 100%.
- Obowiązkowo aktywne konto steam; Konto STEAM: ^.^. Nie korzystam z CS`a 1.6 na STeam gdyż mi kompa Crashuje.
- Posiadanie mikrofonu;  Mogę załatwić ;)
- Dofinansowanie jest konieczne. Jeżeli nie masz zamiaru płacić za admina, to nie pisz podania.  To chyba podstawa, nie? :D

Wzór podania:

Nick: Krzysztof Jarzyna Ze Szczecina
Wiek:19
Doświadczenie (w byciu adminem): Opiekun serwera CoD MODMW3, 4-5 razy Administrator CS 1.6 (JB, ZM, DM, DD2, DR) Oraz raz współwłaściciel. Jedyne czego nie rozumiem, to edytowanie pluginów.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):8-9
Staż w CS-sie: Około 7-8 lat.
Steam / NonSteam: NS
Dlaczego Ty: Dlatego, że jak wyżej wspomniałem, jestem osobą bez konfliktowną, nie staram się doprowadzać do bójek słownych, raczej próbuje temu zapobiec. Jestem pomocny (Jednemu graczowi pomogłem ze wstawienie SS`o na forum). GT? Można nadrobić, bez problemu w tydzień się wyrobię ;))
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Weekend (5-6h) - Tydzień Roboczy (2-3h)
Kontakt:GG, DS, FB
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Krzysztof Jarzyna Ze Szczecina/54.38.63.53:27015/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]:  Oczywiście że tak.

PS. Jeżeli się nie uda, spróbuję za tydzień, pozdrawiam wszystkich którzy to przeczytają i życzę miłego dnia/wieczoru/nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Za okresem próbnym, ale tylko jeśli załatwisz sobie steam

Słabe GT ale szybko idzie nadrobić

Doświadczenie, oraz znajomość amxx na plus

 

Edytowane przez Szycha.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem koledze we wcześniejszym podaniu, aktualnie podania na admina są wstrzymane. Będzie otwarta rekrutacja, informacja na forum się pojawi.

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie