Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane cele mapy ????


Maikon420

Rekomendowane odpowiedzi

Witam o godzinie +/- 12;10 otrzymałem bana za cele mapy bodajże od frank.mp3 czy nw jak on tam ma. Sytuacja wyglądała następująco. Byłem w TT,  Podłożyli pake na A ja stałem przy tunelu od strony TT z 8hp wracałem na A ale w międzyczasie dostałem kicka. Więc mam pytanie co było moim celem w tym momencie ? Bronienie paki? Okej, ale nie przeteleportuję sie z jednego końca mapy na drugi. Otrzymałem kicka, wchodzę na serwer pytam grzecznie admina za co.. 5min później.... Miałem pake, stałem na A widziałem ze gosciu na gali stał i naparzał we mnie wiec sie broniłem i również w niego celowałem. Po czym od SZANOWNEGO ADMINA dostałem bana na 30min za cele mapy. To przepraszam bardzo ja mam pake podkładać i jednoczesnie dać sie zabić czy o co tu chodzi? Jak macie jakieś HLTV które nagrywa sytuacje na serwerze moge dokładniej to przedstawić. Pozdrawiam  

 

 

Pomijam juz fakt że gosciu mi po mamie jedzie przez mikro ale bana nie dostal


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 27 minutes and 32 seconds bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Maikon 
[AMXBans] Powod : ' cele ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 37648521 ' 
 

Edytowane przez Maikon420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, sprawa jest koperkowa, ban minal, mozesz grac, lecz nadal po incydencie nie wiesz, co to cele mapy i chyba, co to respawn tez nie, HLTV o ktorym wspomniales, pokazuje czarno na bialym, ze paka byla polozna na B, a Ty jako jedyny z TT, wrociles sie gornym nie wiadomo po co tracac pake, gdzie powinienies ją bronic, dobra rozumiem, pozniej sytuacja miala miejsce jak sobie wedrujesz po dlugiej, posiadajac pake na B, w ogole Cie ona nie obchodzi, no okej moze masz priorytet wygrac zabijajac, a nie plantujac, ja to rozumiem, ale Ty po ostrzezeniu i banie 5 minutowym nadal wiesz lepiej i robisz to samo, dodatkowo sie sprzeczajac, moim zdaniem sluszny ban, na pewno bardziej dotrze niz kick czy slay:)

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy pierw od kicka: 
Poczatek rundy@ Maikon420poszedł na B, paka poleciała na longa.@ Maikon420został obity już w trupie i zostało mu 8HP więc cofnął na respa TT i stamtąd bił przeciwników wraz z innymi graczami (mogli jeszcze przebywać na respie). Paka została podłożona dość szybko, gdy czas rundy był 1:40 (runda trwa 2:00 minuty). Gracz gdy zobaczył, że paka została podłożona od razu zaczął biec w stronę BS'a A, przez respa TT. Biegnąc przez respa nagle otrzymał kicka z powodem "cele mapy", gdzie do wybuchnięcia paki było jeszcze 25 sekund.
Wniosek: kick niesłuszny - biegł prosto w stronę BS'a na, którym była paka i miał jeszcze czas, a przypomnę, że paka została podłożona 1:40, natomiast resp TT obowiązuje do 1:30. 

Jeżeli chodzi o bana: 
Sytuacja w której@ Maikon420posiadał pakę i wraz z innymi graczami weszli długą.@ Maikon420od razu biegł na BS'a gdzie tam chciał podłożyć pakę na A, ale nagle wyszedł mu przeciwnik z gali, który zaczął go bić więc zaczął się bronić i niestety zginął z paką w BS'ie. Do końca rundy była jeszcze minuta..
Wniosek: ban niesłuszny - przecież nie miał jak podłożyć paki skoro przeciwnik go bił z gali.. 

@ fraaaank1.6skłamałeś, że otrzymał on bana na 5 minut gdzie takowego bana nie otrzymał, tylko pierw kicka - niesłusznego, a potem bana na 30 minut również niesłusznego. Otrzymujesz kolejne ostrzeżenie czyli już 2/3. Pilnuj się i nie chce widzieć więcej takich sytuacji i kicków/banów za nic. 

@ Maikon420jeżeli chodzi o gracza, który Cię prowokował i ubliżał to otrzymał bana na 3 dni. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i mam nadzieję, że więcej się to nie powtórzy, życzę miłej gry na serwerze.

SKARGA SŁUSZNA

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie