Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Punkt 2.2


Kanikator

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kanikator

Nick osoby na którą składasz skargę: exTazy.

Powód skargi: Bez pod stawne banowanie, zastraszanie, wyszydzanie

Dowody: https://csowicze.pl/topic/54054-banan-dał-bana/ , https://www55.zippyshare.com/v/YB3qnP57/file.html

Świadkowie:

Tak jak pisałem w poprzednim temacie, ban był bez pod stawny. Nie popadajmy w skrajności, jak 30 sekund minie to już nawet przejść przez respa nie można?

Co w przypadku jak ktoś pakę zgubi na respie, trzeba oddać rundę drużynie przeciwnej? Najprościej jest powiedzieć, że co rundę kampię na respie, ale podałbyś może jakieś dowody.

Takie bez pod stawne gadanie naprawdę nie ma sensu, i każdy może tak powiedzieć. To co napisałeś mi na PW też o Tobie dobrze nie świadczy. Jeden z wymogów bycia administratorem jest:

- Minimum 16 lat; po tych śmieszkach/uśmieszkach wnioskuję, że może Ci troszeczkę brakować. Jako admin powinieneś służyć innym graczom, aby wszystkim grało się dobrze, a nie się nad nimi wywyższać.

Jeśli nie dochodzą do Ciebie te zasady to może powinieneś abdykować z tego stanowiska, nie każdy nadaje się na bycie adminem. Wracając do banów za respa, to według mnie powinno się banować, jak gracz

dłuższy czas przebywa na respie, kampi, chowa się, zabija przeciwników. To że ktoś nie popatrzył na zegarek i nie zdążył opuścić respa, to na prawdę nic się złego niestanie. Czasem trudno zrobić coś innego, jak cała armia policjantów wbija pod naszego respa na początku  rundy. W takiej sytuacji obrażanie od respowych ćwoków, również jest nie na miejscu. Wnioskuję o to aby punkt 2.2 regulaminu, nie był sztywnym kryterium. Wszystko zależy od sytuacji. Też można powiedzieć, że drużyna CT powinna bronić bs-ów, a nie na przykład raszować długą. Każdy ma swój pomysł na rozgrywkę, TT ma splantować bombę a CT nie mogą im na to pozwolić. Mają na to 2 minuty, a jak je wykorzystają to już każdy powinien wiedzieć sam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam demko i owszem cofałeś się przez respa terro po pakę, która w sumie nie wiedziałeś gdzie jest bo Ci podobno jej nie pokazywało na radarze, no zdarza się. Możliwe, że admin otrzymał zgłoszenie na U@, bądź po prostu Cię zobaczył w złym momencie na respie, nie rozumiem po co szedłeś przez moment na respie po cichu (to mogło go zmylić). Zwróćmy uwagę też na to, że był sam jednym adminem przy 30 graczach, gdzie bardzo ciężko jest ogarnąć wtedy serwer. Przebieganie przez respa TT po czasie nie jest zabronione i można to robić, lecz admin nie zawsze to wie i w momencie gdy zobaczy kogoś na respie po prostu banuje. Niestety Tobie przytrafiło się to nieszczęście, mi też czasem zdarzy się dać bana komuś kto "przebiega" przez respa myśląc, że na nim kampi. Jesteśmy ludźmi mamy prawo do pomyłek, ale nie chcemy dla nikogo źle, bądźmy też wyrozumiali w niektórych sytuacjach. Porozmawiam z adminami na temat tego respa, aby nie banowali od razu gdy zobaczą kogoś na respie i żeby się upewnili czy kampił dany gracz. 
Jeżeli chodzi o to co Ci napisał na PW to nie wiem czy znasz takie powiedzenie jak: "Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany". Po tym jak otrzymałeś bana obraziłeś go na serwerze przez mikrofon + w odwołaniu od bana nadałeś nazwę tematu "Banan dał bana". Więc nie oczekuj od innych szacunku gdy sam go nie posiadasz. 
@ exTazy.1.6 otrzymuje ostrzeżenie słowne, każdy ma prawo do pomyłek, a ban na 30 minut nie jest straszliwą karą w tym przypadku na tyle, aby admin otrzymał ostrzeżenie 1/3.

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie