Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Recommended Posts

Jestem na tej sieci jakiś czas, więc wypadałoby się przywitać, a więc...

Siemanko. Jestem Damian, lat 20. Mieszkam w okolicy trójmiasta, w kwietniu skończyłem szkołę, a dokładnie technikum gastronomiczne w Gdyni. Obecnie siedzę na tyłku i nie wiem co zrobić z życiem. Niepalący, raczej rzadko pijący, chyba że nadarzy się jakaś okazja. Co tam jeszcze o mnie, nieskromny, oczywiście mega przystojny :Dchoć bez dziewczyny :/ ale plusem jest to że tyle $ się odkłada. W tą grę zacząłem grać zanim jeszcze nauczyłem się dobrze czytać, pisać, liczyć to jest mniej więcej 13-14 lat temu. Niektórzy twierdzą, że jestem botem, a są tacy których denerwuje już samym wejściem na serwer. Na sieć trafiłem z nudów, szukając szczęścia na jakimś nowym serwerze (obecnie dd2#1, ale nie wykluczam gry na pozostałych serwerach). W grze można mnie spotkać pod nickiem Lemur | *P3Sz3K* . Do zobaczenia na serwerach! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By opercounter.
   Siemankooo
   Mam na imię Bartosz, mam 19 lat pochodzę z województwa Małopolskiego! Gram u was na Only DD2 pod nickiem opercounter.  
   No i chyba tyle, rozpisywać się nie lubię xD POZDRAWIAM !! !:D 
  • By UszatekSupport
   Siema jestem Przemek, mam 17lat gram tu na dd2 pochodzę z woj. Dolnośląskiego. Chodzę do Szkoły Elektronicznych w Jeleniej Górze.
  • By AnOlI
   Cześć! Przyciągnęło mnie wasze only DD2, które poleciła mi taka jedna osóbka i tak też ściągnął mnie on tu 😄
   Dozobaczonka w grze! 
  • By PickO
   Cześć wszystkim!
   Zacznę od tego, że się przedstawię dla nowych osób jestem Dawid i mam 19 lat. Wiem, że popełniłem błąd nie informując administracji o mojej długiej nie obecności, ale w moim życiu zaszły pewne zmiany które zrobiły swoje.
   Chciałem przeprosić @ RumcajsJumperza mojego admina i moją zerową aktywność na forum jak i serwerze.
   Czasem w życiu dzieją się różne rzeczy i nie miałem wpływu na to co się stało. Może kiedyś Wam o tym powiem, lecz nie chcę za bardzo o tym gadać. Pewnie narobiłem sobie czarną reputacje u administracji, ale chciałem ich bardzo przeprosić... niestety....
    
   Mam nadzieję, że mi administracja kiedyś wybaczy to co zrobiłem, ale wracam z nowymi celami i jeszcze raz wszystkich przepraszam :)
   Pozdrowionka
  • By vvvvvvvvvv
   Witam. Mam na imię Kamil, mam 18 lat i gram u Was na only dd2
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.