Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć mam na imię Artur mam 25 lat jestem z dolnego śląska  a dokładnie z miejscowości Strzegom.

Na co dzień pracuję przy załadunku i rozładunku aut ciężarowych interesuję się sportem głównie piłką nożną trafiłem na wasz serwer przypadkiem ale spodobało mi się i planuję pozostać tu na dłużej.W CS gram jakoś 1.5 roku przez ponad rok pełniłem funkcję administratora na innej serwerowni nie będę pisał jakiej bo zostanę jeszcze oskarżony o reklamę.

Jak na razie spotkać mnie możecie na serwerze 54.38.63.53:27015 to chyba tyle pozdrawiam i do zobaczenia na serwerze 8)8)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Dominika
      Witam wszystkich serdecznie
      Mam na imię Dominika . Jestem na tej sieci ponieważ spodobał mi się Wasz serwer DD2, gram pod bardzo kreatywnym nickiem "Dominika  :)". Interesuję się rysunkiem, fotografią oraz grafiką (możliwe że zrobię jakieś galerie ). W zasadzie nw co jeszcze napisać więc jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem ^^ 
      Do zobaczenia na serwerach i forum  
    • By eazY.
      Witajcie! 
      Jestem Krystian i mam 19 lat  Pochodzę z Warszawy. Interesuję się IPB, IPS, MyBB. Możecie mnie widzieć na serwerze CS:GO MOD! 
      Pozdrawiam!
    • By Mrs.Fuksiara
      Hejka  
      Mam na imię Ania, rocznik 98. Interesuję się grami komputerowymi, sportem, w sumie wszystkim po trochu. Uwielbiam poznawać nowe osoby i z nimi rozmawiać.  Mój ulubiony serwer to CS:GO MOD  
      Aktualnie przebywam za granicą w Holandii  

Pozdrawiam serdecznie ^^ 
    • By Hs^Sport1nG
      Siemaneczko , nazywam się Krystian mam 25 lat , interesuje się sportami walki obecnie cwiczę w OCTAGONIE , i aktualnie przebywam za granicą w Holandii odszedłem z innej sieci do was dlatego ze bardzo mi się spodobał . Pozdro ! 
    • By Sonia
      Hej, jestem Sonia
      Czasem grywam sobie na waszym serwerze więc też dołączyłam do forum
      Trochę może opowiem coś o sobie. Mieszkam na Śląsku, chodze do liceum, lubie adrenalinę, kiedyś trenowałam kickboxing teraz w planach miałam boks ale nie mam nigdzie w okolicy więc staram się teraz najwięcej czasu poświęcać mojemu koniu, a zarazem największym szczęściem w moim życiu.
      To na tyle,  część i czołem

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.