Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ocena forum w skali!


Ocena forum w skali 1/10!  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena w skali.



Rekomendowane odpowiedzi

Witam w drugiej już ankiecie na CSowiczach. 

Tak jak w tytule. W jakiej skali oceniacie forum pod względem wyglądu, pracy administracji, użytkowników

Nie liczy się tylko samo zagłosowanie, ale i komentarz który jest też mile widziany! 

Macie również opcję wielokrotnego wyboru. 

Ankieta potrwa do 29.05.2019r. 

FB_IMG_1558509998994.jpg

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam już o tym z właścicielem i jedyne co mi przeszkadza to brak tak zwanej tabelki bocznej "najnowsze tematy/posty" w wersji mobilnej. Uważam, że niektóre rzeczy można po prostu usunąć o ile się da i dodać własnie te najnowsze posty i tematy. Wchodząc na forum na mobilce głównie wchodzę zobaczyć czy coś się dzieje albo popisać na SB, niestety muszę przełączać wersje na komputer w telefonie i wtedy sprawdzić najnowsze tematy, co jest dla mnie uciążliwe bo często gęsto wcisnę coś przypadkiem i w dodatku laguje. 
Jeszcze jedna rzecz, nie wiem czy tylko ja tak mam, ale gdy na wersji mobilnej chce oznaczyć jakiegoś gracza to oznaczając go coś się buguje i ciągle zaczyna się pisać jego nick
np: @ Paulinka. @ Paulinka. @ Paulinka. - chciałam siebie oznaczyć tylko raz na wersji mobilnej i po tym jak oznaczę i cokolwiek napisze to ciągle mi się wpisuje to oznaczenie samo.. :(

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paulinka. napisał:

Jeszcze jedna rzecz, nie wiem czy tylko ja tak mam, ale gdy na wersji mobilnej chce oznaczyć jakiegoś gracza to oznaczając go coś się buguje i ciągle zaczyna się pisać jego nick
np: @ Paulinka. @ Paulinka. @ Paulinka. 

Chyba tylko ty tak masz, bo u mnie nic takiego się nie dzieje, choć rzadko wchodzę na forum w telefonie, bo jest to poprostu uciążliwe. 

1 godzinę temu, Paulinka. napisał:

Pisałam już o tym z właścicielem i jedyne co mi przeszkadza to brak tak zwanej tabelki bocznej "najnowsze tematy/posty" w wersji mobilnej.

Oo tak, bardzo by się to przydało. Moim zdaniem od razu zwiększyłaby się aktywność pod wpisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam i zapraszam do oceny :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mocne 7/10. Forum mi się podoba pod względem stylu, co do pracy administracji  również brak zastrzeżeń. Minusami to głównie wersja mobilna, jak już Paulina napisała która ma kilka braków; mogłoby przybyć kilka serwerów (z reklamami) i wtedy jednocześnie zyskalibysmy więcej użytkowników. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie