Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycja aplikacji mobilnej


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegos czasu zastanawia mnie trochę, czy moze ktos juz myslal o jakiejs aplikacji mobilnej/tapatalku do tego forum? Moim zdaniem warto byloby cos takiego zrobic (nie wiem CZY SA z tego jakies koszty, i ew. JAKIE), gdyż u mnie korzystanie z forum na zwykłej przegladarce w telefonie jest bardzo niewygodne. Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam. Chętnie mogę podyskutowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Jeżeli jest taka możliwość to także jestem za taką opcją, obecnie jak jestem mobilne to w przeglądarce włączam tryb komputerowy ale to żmudne dlatego że każde wejście na forum muszę oznaczyć wersją na komputer. 

Jeżeli są to spore koszty to można na próbę zrobić cel pieniężny na forum i się zobaczy czy się uda uzbierać cel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ remsonn. Polecam w opcjach google chrome w telefonie tryb "Wersja na komputer"

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Vixa napisał:

@ remsonn. Polecam w opcjach google chrome w telefonie tryb "Wersja na komputer"

Podpinam się do odpowiedzi kolegi wyżej, ja tak robię, korzystam i w niczym Mi to nie przeszkadza. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu na telefonie czy to normalnie czy w wersji na komputer i nie widzę potrzeby czegoś takiego. 

A znając życie ściągnie to może 10 osób i na tym się zakończy kariera aplikacji. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy już na TAPTALKU i do dzisiaj nie widzę aby ktoś na forum używał tego. Jak to mówi @ drenn, pobierze może z 5/10 osób i tyle. Nikt nie ma problemu używać na wersji mobilnej lub na wersji na komputer. 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucona.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie