Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nick: ferstel

Imię: Jakub

SID: 39

Ile masz lat?: 17

Coś o sobie (minimum 3 zdania): Mam na imię Jakub, mieszkam w województwie małopolskim w mieście Tarnów. Na co dzień chodzę do liceum o profilu ratownik przedmedyczny, a w wolnych chwilach ćwiczę Street Workout lub na siłowni. Prowadzę także własną grupę sportową w mieście z którą z dnia na dzień się rozwijamy :D

Dlaczego mamy przyjąć akurat Ciebie?: Ponieważ chciałbym przenieść wszystkie informacje których zostałem nauczony w szkole oraz z życia codziennego na właśnie posadę SAMC. Myślę że warto spróbować swoich sił w tym, czym czujemy się dobrze.

Interesujesz się medycyną?: Oczywiście, ponieważ jestem także na takim profilu w szkole :D

Posiadasz już jakąś wiedzę na ten temat w życiu prywatnym?: Tak

Czy posiadasz TS3?: Oczywiście

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: W tygodniu z 2/3 godzinki może i więcej (zależy od dnia), a w weekend z 1/2 godzinki. Zależy to jakim mam dzień, co mam do wykonania w życiu prywatnym (rodzina/dziewczyna/znajomi).

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By NinjaX
      Imie: Łukasz Wiek: 17 Nick: Ninjax SID: 48 Serial: 92982C6E914E6DFD15105F12F60F6A94 Dlaczego akurat ty?: Ponieważ lubię tę grę oraz mam w niej doświadczenie, często grałem w gierki typu Policjant, z interakcją. Podoba mi się ten serwer i brakuje frakcji też, warto próbować... Czy posiadasz TS3/Discord?: To i to. Znajomość Regulaminu (0-10): 8 Czy posiadasz mikrofon?: Tak Coś o sobie (Minimum 3 zdania): Jestem Łukasz, mam 17 lat i pochodzę z Częstochowy, jestem spokojny, neutralny i potrafię rozwiązywać problemy. Umiem pracować w grupie szybko się uczę i mam wiele ciekawych pomysłów. Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: około 3/4 godzin dziennie w weekendy to nawet 6/7.
    • By SlaweQ MTA
      Imie : Sławek Wiek : 16,3/4 Nick : SlaweQ SID : Jak serwer będzie otwarty to podam, bo nie pamiętam. Serial : 0DD54F13220AD276BC2200DB1E4543F2 Dlaczego akurat ty?: Składam podanko, ponieważ chcę pomagać ludziom, gasić pożary oraz ściągać koty z drzew :D Czy posiadasz TS3: Tak Znajomość Regulaminu (0-10): 10/10 Czy posiadasz mikrofon? : Tak Coś o sobie (Minimum 3 zdania): Sławek, wcześniej służyłem jako strażak na tym otóż serwerze. Lubię zwierzęta, sam mam kota i psa. Za trzy miesiące mam urodzinki Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: 2-4h
    • By eXe.
      Imie : Rafał Wiek : 22 Nick : eXe. SID : 40 Serial : 64E911B361D209E9A25AA3E8C88A6954 Dlaczego akurat ty?: Doświadczenia w MTA jako tako nie posiadam, ale grałem dużo w Five M i wiem o co w tym wszystkim chodzi. Na serwerze brakuje frakcji, a na dobry start ktoś by się przydał Czy posiadasz TS3/Discord?: TS3 Znajomość Regulaminu (0-10): Na pamięć nie znam, ale jestem zapoznany Czy posiadasz mikrofon? : Tak Coś o sobie (Minimum 3 zdania): Nazywam się Rafał, mam 22 lata. Na co dzień pracuję w firmie produkującej liczniki. W wolnym czasie siedzę w domu i na ts. Od czasu do czasu można spotkać w mnie w CS:GO, Five M na niektórych serwerach oraz częściej na tym serwerze. Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: Myślę, że 2-3 godzinki
    • By NeroX MTA
      Nick: NeroX  Imię: Oskar SID: 33 Ile masz lat?:16  Coś o sobie (minimum 3 zdania):Jestem Oskar mieszkam w Warszawie . Na co dzień chodzę do 3 klasy gim. . W następnym roku chciałbym iść do technikum o profilu informatycznym Dlaczego mamy przyjąć akurat Ciebie?:Lubię odgrywać RP , oraz wiem że nie sprawiałbym problemu we frakcji Interesujesz się medycyną?: Trochę , lubię oglądać szpital na TVN Posiadasz już jakąś wiedzę na ten temat w życiu prywatnym?: Trochę Czy posiadasz TS3?:TAK Czy posiadasz sprawny mikrofon?:TAK Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: w tygodniu 2+ w weekendy 4+
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.