Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Kwasik Na Admina :)


kwasik

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kuba
Nick: kwas deoksyrybonukleinowy ;]]
Wiek: 17 lat
Dlaczego ty?: Jestem bardzo zangażowanym graczem od 2007 roku, nienawidze ludzi którzy chcą być lepsi od innych poprzez cheaty ..
Znajomość AMX(1/10): 9
Miałeś już kiedyś admina?: Tak, 2 własne serwerownie posiadałem :)
Steam/NS: Niestety NS, steam sprzedany dodaje link ( http://steamcommunity.com/id/wtf3D ) Ale mam zamiar jakoś w tym/nastepnym tygodniu kupić :) Wszystkie godziny przegrane przeze mnie :)
Posiadasz mikrofon?(Obowiązkowy): Tak, jutro odbieram od kolegi :)
Posiadasz TS3?: No pewnie, vt też w obsłudze :D
Skladki Miesieczne [ 11.07 ZL SMS / PRZELEW ] : Sms`em bez problemowo moge serwer dofinansowywać + postaram się robić reklamy na różnych stronkach i reklamować serwer na własnym facebook`u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zorganizowana na ten moment "Szybka rekrutacja na Admina" , więc radzę napisać podanie tam. 

Link: http://csowicze.pl/topic/5075-szybka-rekrutacja-na-admina/

 

Ogólnie podanie mnie nie przekonało, szukajmy adminów, ale odpowiednich na ten stołek! Nie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci dał szanse , ponieważ miałeś 2 własne serwerownie i masz jakieś doświadczenie.

 

+ Wiek

+ Doświadczenie 

+ Amxx

+ Mikrofon

+ Składka

 

- Steam

cq156_dd2.png

1654327_455528777910099_984072258_n.png?

Pomogłem Ci w czymś ? , to podziękuj + zawsze mi to poprawia humor . ;)

 

KONTAKT:

 

Steam: ArciK oFF

GG: 48187473

PW: Forum

Email: barte.00@wp.pl

 

Wysyłając do mnie prywatną wiadomość , GG lub na Steam , to pisz tak , abym Cię

 

zrozumiem. Tylko tyle wymagam od Ciebie.

 

 

Pozdrawiam Serdecznie : ArciK oFF

 

 

418logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze brac pod uwage ze brakuje adminow.

Dzis do 23.59 dam odp

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak:

* Wiek

* Składka

* Doświadczenie

* Na pewno ogarniesz :)

 

 

PS. Malina twój post mnie rozj.... Sprzedał steam wcześniej a ty piszesz coś takiego... śmiechłem. Naucz się czytać i tworzyć wypowiedzi... 

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo duzo minusow jestem wstanie dac ci tak poniewaz doswiadczenie powinienes miec a pozatym potrzeba adminow na tym serwerze plusy teraz dam ;-)

+wiek

+reklamy

+amxx(ale chyba troche zawyzyles bo na 9 trzeba juz umiec pisac pluginy ;) )

b_350_20_08527D_09458B_FFFFFF_111111.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie