Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja!


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzę z propozycją dodania do redakcji działu "Ankiety". Kiedyś owy dział był i cieszył się dużym zainteresowanie i nie wiem właśnie czego go nie ma w chwili obecnej obecnej? 

Przykładowe Ankiety:

 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kiedyś" .. masz na myśli rok 2016? xD Ankiety zostały usunięte z działu redakcji w związku z moją propozycją która została przyjęta.  Nie wiem kiedy on się cieszył dużym zainteresowaniem bo przeglądając go wtedy nic się w nim nie działo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Shezo napisał:

"Kiedyś" .. masz na myśli rok 2016? xD Ankiety zostały usunięte z działu redakcji w związku z moją propozycją która została przyjęta.  Nie wiem kiedy on się cieszył dużym zainteresowaniem bo przeglądając go wtedy nic się w nim nie działo..

Drogi kolego, znalazłem jedna z kilkunastu które dodawalem, gdzie było po 10-20 odpowiedzi i głosowań, gdzie było dużo odpowiedzi do wyboru, jeżeli nie wiesz to aię nie udzielaj. Mnie  nie interesuje twoja propozycja która była "kiedyś", a więc dziekuje. Jeżeli masz czas to poszukaj w archiwum.  Skąd to możesz wiedzieć jak jesteś od polowy 2017 roku. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ShadoOw napisał:

Drogi kolego, znalazłem jedna z kilkunastu które dodawalem, gdzie było po 10-20 odpowiedzi i głosowań, gdzie było dużo odpowiedzi do wyboru, jeżeli nie wiesz to aię nie udzielaj. Mnie  nie interesuje twoja propozycja która była "kiedyś", a więc dziekuje. Jeżeli masz czas to poszukaj w archiwum.  Skąd to możesz wiedzieć jak jesteś od polowy 2017 roku. 

Cóż to za agresja taka? Nie chcę nawet tego komentować "JEŻELI NIE WIESZ NIE UDZIELAJ SIĘ" XDDD "KIEDYŚ" XDDDDDDDD Znikoma aktywność w "Ankiety" i brak osoby do prowadzenia tego więc nie pisz, że nic nie wiem skoro wiem, że nic tam się nie działo a ówczesny Redaktor Naczelny jak i Administracja również byli za usunięciem tego.. tak powstała "Kartka z Kalendarza".... "JEŻELI MASZ CZAS TO POSZUKAJ W ARCHIWUM" ---> Do siebie to pisałeś? Hehe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dział cieszył się zainteresowaniem pod warunkiem,  że komuś się chciało go prowadzić. Gdy robiłem to ja, a kilka lat wstecz @ ShadoOwto było super,  ale potem przyszło co przyszło.  Szczerze ja uważam,  że powinien taki dział być,  jednak była propozycja usunięcia i ludzie nastawili się na usunięcie.  Tak więc nie widzę potrzeby by to znów dodawać. 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja zostaje przyjęta za zgodą @ smerfii.ale pod warunkiem iż ten dział będzie tętnił aktywnością. W przeciwnym wypadku ukrywamy/usuwamy dział.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjeta.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie