Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dzieje się na rynku transferowym!


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

️ Oficjalnie: Massimilliano Allegri opuści Juventus po tym sezonie. Na jutro przewidziana jest konferencja prasowa z jego udziałem. Włoch prowadził Juve od 214 roku. Zdobył m.in. 5 mistrzostw Włoch i 4 Puchary kraju.

🤩 Tematu przyszłości Neymara ciąg dalszy. Jego ojciec jest w trakcie rozmów z władzami PSG odnośnie nowej umowy dla swojego syna. Ten z kolei ma praktycznie całe lato na przemyślenia. Pomimo ostatnich doniesień w kontrakcie Brazylijczyka nie ma zapisanej klauzuli. Wcześniej pisano o 170 milionach euro odstępnego. Jedno jest pewne: Sporo naczytamy się o Neymarze tego lata.

🔝 Po sfinalizowaniu transakcji z udziałem Edena Hazarda, Real Madryt zwróci się po Mo Salaha i na Anfield wszyscy zdają sobie sprawę z nadchodzącej mega-oferty z siedziby madryckiego klubu. Takie rewelacje podaje hiszpański „AS”. Egipcjanin zapewniał wiele razy, że w Liverpoolu odnalazł dom i nie zamierza go opuszczać. Jak pokazała historia wielkie pieniądze potrafią zdziałać cuda. Ja osobiście wierzę, że Salah zostanie w LFC.

✔️ Rodri Hernández otrzymał już formalną ofertę z Manchesteru City i jest w trakcie jej rozpatrywania. 70 milionów euro ma otrzymać za ten transfer Atletico Madryt. Tyle wynosi klauzula hiszpańskiego pomocnika. Kluczem w całej transakcji ma być fakt, że 22-latek marzy o pracy pod okiem Guardioli.

🇪🇸 Santi Cazorla ponownie w reprezentacji Hiszpanii! Pomocnik Villarrealu otrzymał dzisiejszego poranka telefon od Roberto Moreno, asystenta selekcjonera kadry Luisa Enrique, że jest powołany na najbliższe zgrupowanie. 34-latek rozegrał 78 spotkań w reprezentacji i strzelił 14 bramek. Debiutował 31 maja 2008 roku.

🇵🇱 Manchester United zamierza złożyć ofertę dla Bayernu za Roberta Lewandowskiego. 30-latek nie przedłuży umowy z niemieckim klubem, która wygasa w 2021 roku. Tylko czy Polak zrezygnuje z gry w Lidze Mistrzów co najmniej przez rok?

🇦🇷 Paulo Dybala jest na celowniku Atletico Madryt i Manchesteru United. Po tym jak jego agent ogłosił, że tego lata opuści Juventus od razu ustawiła się kolejka po 25-letniego Argentyńczyka.

🔹 Lewy obrońca Chelsea Marcos Alonso znalazł się w kręgu zainteresowania Atletico. Simeone musi rozejrzeć się za kilkoma wzmocnieniami jeśli nadal zamierza liczyć się w walce o mistrzostwo La Liga. Przy odejściu kilku kluczowych graczy kasa klubu wzbogaci się o około 300 milionów euro. Jest za co kupować.

🗣 Karim Benzema wypowiedział się na temat swoich relacji z Zinedine Zidanem. „Mamy ze sobą świetny kontakt. Zidane pomógł mi wiele razy i darze go ogromnym szacunkiem. Jest dla mnie jak starszy brat.”

🙁 Jak czytamy w portugalskim dzienniku „O JOGO”, Iker Casillas ogłosi niedługo zakończenie swojej kariery. Ma to oczywiście związek z zawałem serca jakiego były bramkarz Realu doznał 1 maja podczas treningu FC Porto.

🧤Gianluigi Buffon negocjuje warunki przedłużenia kontraktu z PSG, ale według hiszpańskiego dziennika „MARCA” takowe nie muszą zakończyć się pozytywnie. Paryski klub zrobi wszystko by pozyskać Davida De Geę tego lata, tym bardziej, że władze Manchesteru nie zapewnią Hiszpanowi tak wysokiego wynagrodzenia, jakiego oczekuje. Natomiast 41-letni Buffon może przenieść się do MLS.

 

FB_IMG_1558153779591.jpg

Dzięki za przeczytanie! :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, drenn napisał:

O panie, śledzisz go czy co? XD

Mnie to tam G obchodzi co oni robią,  no ale tekst świetny. 

Śledzę, muszę być na bierząco z ligami i transferami, co tydzien będę dodawał!  Dziekuje świnko🐖🐷 Od Ciebie się uczyłem :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też śledzę codziennie okienko transferowe i brakuje tutaj pare transferów min np transfer Luka Jovicia, który oficjalnie podpisał już kontrakt z królewskimi.

Również mogłeś napisać o Griezmanie, który poinformował już Atletico o swoim odejściu i że walka trwa o jego pozyskanie między klubem PSG i Barceloną.

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Matixen napisał:

Też śledzę codziennie okienko transferowe i brakuje tutaj pare transferów min np transfer Luka Jovicia, który oficjalnie podpisał już kontrakt z królewskimi.

Również mogłeś napisać o Griezmanie, który poinformował już Atletico o swoim odejściu i że walka trwa o jego pozyskanie między klubem PSG i Barceloną.

Umknęło Mi to, a o tym dzis czytałem właśnie, ale dziękuje, że czuwasz :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie