Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Oficjalnie: Antoine Griezmann odchodzi z Atletico! Barcelona blisko transferu!


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

Antoine Griezmann potwierdził w specjalnym nagraniu, że to jego ostatni sezon w Atletico Madryt. Francuz najprawdopodobniej trafi do FC Barcelona za 120 mln euro.

To już oficjalne! Antoine Griezmann jest po rozmowie z najważniejszymi osobami w Atletico Madryt. Francuz na spotkaniu z prezesem Miguelem Angelem Gilem i trenerem Diego Simeone powiedział, że chce odejść po mijającym sezonie. O swojej decyzji poinformował wcześniej kolegów z drużyny, a w nocy z wtorku na środę również kibiców.

Wielkim faworytem do pozyskania Griezmanna jest FC Barcelona. W zespole z Katalonii mistrz świata miałby zastąpić Philippe Coutinho, który zawiódł po transferze z Liverpoolu. Aktualnie klauzula wykupu zawodnika Atletico wynosi 200 mln euro, ale po 1 lipca zostanie zmniejszona do 120 mln. Właśnie tyle ma zapłacić aktualny mistrz Hiszpanii. Z tej sumy Atletico otrzyma 96 mln, a reszta trafi na konto byłego klubu Griezmanna, Realu Sociedad.

- Chcę powiedzieć, że podjąłem decyzję o odejściu, by doświadczyć innych rzeczy, mieć nowe wyzwania. Podążenie tą ścieżką było dla mnie bardzo ciężkie, ale czuję, że właśnie tego potrzebuję. Dziękuję wam za całą miłość, którą mi daliście przez 5 lat - powiedział Griezmann w specjalnym oficjalnym nagrano kibiców Atletico. 

Oświadczenie Antoine Griezmanna:

To kolejny piłkarz, który ma opuścić Atletico. Z klubem pożegnali się już Diego Godin (prywatnie przyjaciel Griezmanna), Juanfran i Lucas Hernandez. Z kolei obiecujące lato szykuje się w Barcelonie. Ekipa Ernesto Valverde zapewniła sobie transfer Frenkiego De Jonga a następnymi wzmocnieniami mają być właśnie Griezmann i Matthijs de Ligt.

Żródło: wp.pl

MDIzOS5qJC1mTHdjTV4-Ij4KYSRFEikqZwojfEYWEjc5Hyw6VB05ISgJKiFqGWJxKkMsNwVBf3IoGHlqBC5_cn5Of2EGSGMuOR0=.jpg

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie