Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Kartka z kalendarza - 16 maja


Rekomendowane odpowiedzi

32dwSAF2.png.5ff43d8a9212dd563d8063c15000bc8a.png

Czwartek, pochmurny, ponury i deszczowy. Nie ma nic gorszego niż obudzić się samemu,
bez słoneczka, bez uśmiechu. No ale co, ogarnąć się i robić to co do mnie należy trzeba. 
Najgorsze w tym wszystkim jest to odkładanie na później. Wy też tak macie? Lenistwo góruje nad nami, spróbujmy więc je przezwyciężyć. 
Ja to zrobię za pomocą tej kartki, bo tak mi się cholernie nie chce:D Ale zapraszam do przeczytania gwiazdeczki. 

dwr.png.5fddfc90eca2dc815ebb0b1fe7ea5b2a.png
SŁOŃCE

Brzask o 03:54 
Wsch. Sł. o 04:37 
Zenit o 12:32
Zach. Sł. o 20:27 
Zmierzch o 21:10
dwr.png.5fddfc90eca2dc815ebb0b1fe7ea5b2a.png
IMIENINY

Imieniny obchodzą: Szymon oraz Adam, Adamina, Andrzej, Brendan, Fidol, Germeriusz, Honorat, 
Jan Nepomucen, Jędrzej, Peregryn, Trzebiemysł, Ubald, Wiktorian, Wiktoriana, Wiktorianna

dwr.png.5fddfc90eca2dc815ebb0b1fe7ea5b2a.png
PRZYSŁOWIA

„Kiedy w maju wiatr z północy, ma się u nas zimno w nocy”
„Gdy wiatr w maju z południa wieje, wkrótce deszcz poleje”
"Na Andrzeja mróz, gotuj na zimę wóz, a jak taje, to znów sanie"

dwr.png.5fddfc90eca2dc815ebb0b1fe7ea5b2a.png
CYTATY 

„Każde pokolenie ma prawo do protestu i krzyku, do wyrażania swoich frustracji co do swojej interpretacji świata.” -  Krystyna Janda
„Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.” - Jonathan Davis


dwr.png.5fddfc90eca2dc815ebb0b1fe7ea5b2a.png
DNI ROKU

Według kalendarza 2019 do końca roku pozostało jeszcze (wliczając dzisiejszy dzień)
 158 dni roboczych oraz 72 dni wolnych od pracy, uwzględniając święta oraz weekendy.

dwr.png.5fddfc90eca2dc815ebb0b1fe7ea5b2a.png
HOROSKOP 

Usposobienie człowieka, który przyszedł na świat w dniu 16 maja, jest bardzo sympatyczne i uprzejme. 
Jest on uczuciowy, wrażliwy i empatyczny, więc można mieć pewność, że nigdy nie będzie działał na niczyją szkodę,
lecz będzie starał się wszystkim pomóc w miarę swoich możliwości. Chce cieszyć się wielkim autorytetem,
ponieważ uważa, że posiada do tego wszelkie predyspozycje, a przy tym jest ogromnie pewny siebie i wiarą tą
nic nie może zachwiać. Bardzo dba, by nikt nie uniemożliwił mu przejęcia władzy, więc stara się utrzymywać
pewien dystans między sobą a większością swego otoczenia i jest dość skryty.

dwr.png.5fddfc90eca2dc815ebb0b1fe7ea5b2a.png
DOWCIP 

Idzie facet przez pustynie i nagle na horyzoncie ukazuje mu się wielki kort tenisowy. 
Podchodzi bliżej i widzi zrezygnowanego faceta z rakietą tenisową z mnóstwem piłek do gry. 
Zdziwiony pyta: 
-Panie, skąd Ty żeś kur*a taki wielki kort na środku pustyni wytrzasnął? 
-A od złotej rybki- mówi poirytowany-sto metrów dalej jest sadzawka. 
Facet bez namysłu poszedł w stronę sadzawki. Podchodzi i rzeczywiście widzi złotą rybke. 
-Złota rybko, złota rybko, proszę tu o góre złota...! 
Coś słyszy za plecami, odwraca się i widzi zaschniętą góre błota. 
Wraca na kort i mówi: 
-Coś ta rybka kur*a głuchawa... 
A facet: 
-A ja myślisz prosiłem o wielki tenis?

Edytowane przez smerfii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusiorek jak zwykle! 🐷🐖

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie