Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Miss/Mister [odświeżenie]


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co sądzicie o ponownym "odświeżonym" konkursie na Miss i Mistera forum?  Dodam również, że mogę być sponsorem w owym konkursie. 

Mianowicie za 1 miejsce Ranga, Vip na serwerze na 20 dni+ doładowanie ode Mnie do wybranej śieci w wysokości 30 zł czy to dla Pani czy to dla Pana? 

Zaś drugie miejsce Vip na forum na 10 Dni i doładowanie w kwocie 10 zł równie do wybranej przez użytkownika sieci? 

Co sądzicie? :)

Jeżeli najwyższa administracja zaakceptuje konkurs ponownie, mogę ruszyć z tematem :) Pozdrawiam 🐷🐖

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ale co do nagród to chyba przegiąłeś XD ktoś ma dostać hajs za twarzowe? Myślę że ranga na forum + vip na serwerze/forum wystarczy w pełni, to ma być ZABAWA :P 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamat można dodać w dowolnym momencie, czy to 01.06, czy pierwszy dzień lata, wakacji. 

Jestem oczywiście za, pod warunkiem, że każdy będzie się bawił, a nie namawiał innych na głosowanie. No i tak jak Sysia wspomniała powyżej, aby nie przesadzać z nagrodami. Można wysłać mały upominek dla zwycięzców, ale niech to będzie niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

przyjeta.png

Zgłoś się do mnie w celu ustalenia szczegółów. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie