Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Gone With The Wind!


Rekomendowane odpowiedzi

<POŻEGNANIE!>

 

Cóż i tak miałem zaplanowany ten temat a moja degradacja jeszcze przyśpieszyła to działanie więc nie ma co się ociągać:

Nie wiem od czego tutaj zacząć więc przejdźmy do mojej degradacji.. oczywiście nie zgadzam się z moją degradacją w 100% jednak jako tako jest ona na miejscu. Może i nie byłem potulnym barankiem ale dzisiejsza sytuacja <sprzeczka z @ ferstel>była dla mnie komiczna i pewnie za to poszła degradacja ale i tak trzymam się tego zdania, że nie było w tym żadnej mojej winy a Ciebie dobrze również mógłbym hipokrytą (oczywiście, nie urażając Ciebie bo nic do Ciebie nie mam). Rozumiem, że nie masz za grosz humoru np. sytuacja ze wczoraj ale nie musisz obracać tego w nieprzyjemną konwersację, @ venom wczoraj dał taki fajny podsumowujący tamto zdarzenie cytat ale cóż już go zapomniałem  :P 

Z góry przepraszam za moje zachowanie na początku fuzji jak i do teraz, takie akcje mogły być spowodowane moim aktualnym stanem zdrowotnym jak i po prosto ludzką głupotą. 

@ eXe. Widzimy się na serwerze MTA jak tylko wystartuje, będzie katowany DM >.<

@ Radziuu Szkoda, że FPS-Control nie wypalił, wkładałem w tamto forum mnóstwo czasu jak i chęci, wiązałem z tym duże nadzieje a wyszło jak wyszło. Od początku byłem negatywnie nastawionej do owej fuzji ale próbowałem jakoś wytrzymać te ciągłe spinki o nic ale zwyczajnie nie potrafię.  Całkiem inne reguły, niby nowości a zero pozytywów.. 

@ Paulinka. Nie wiem jak z tym adminem, chcesz to go zabierz a jak nie to nie zabieraj. Od czasu do czasu mogę wpaść na serwerek aby zwyczajnie sobie pograć czy przy okazji pomóc w eliminacji odpadów na serwerze. 

@ HaxIU Czekam kiedy w końcu zdegradujesz Rulleza.. spamiłem na tym na grupie a nada zero odzewu. 

@ smerfii.Miałem przygotować tą gazetkę ale przez jedną osobę nawet nie mam chęci, żeby to zrobić więc powodzenia (może sama ją zrobisz). Nowy Plebiscyt masz na PW.

@ RumcajsJumper Powodzenia w prowadzeniu sieci. Wiem, że ona nie padnie nawet jakby była mała ilość graczy bo już dawno stworzyłeś tą sieć i wkładasz w to całe serce. 

Oczywiście będą do czasu wpadał na forum w celu zajrzenia jakie nowości czy zmiany odbywane są na forum ale na ten moment nie mam czasu i chęci aby cokolwiek robić. Muszę zająć się innymi rzeczami niż bluzgać się w błocie.. 

 

P.S pi*******e SIĘ HEJTERZY.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie dziwi mnie to, było do przewidzenia ;)

 

Do widzenia ;) 

 

P.S Nie ładnie tak reklamować inne nazwy sieci (Działajace, nie działające - reklama to reklama) 

Edytowane przez Kamil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat co do degradacji się mylisz bo była ona omówiona z ekipą i nie ma w tym nic sama sprzeczka z ferstelem. Fakt, zachowywałes się nie za stosownie i dobrze, że chociaż umiesz się przyznać do winy. Szkoda, że piszesz pożegnanie jak wszyscy bo dobrze wszyscy wiemy patrząc na aktualną sytuację, że każdy niby odchodzi a siedzi i analizuje forum na bieżąco no ale każdy robi po swojemu. 

Co do sieci, no nie padnie bo nawet jakbym miał zostać sam to i tak to będzie funkcjonować także dziwią mnie słowa ludzi, że to upada czy coś w ten deseń. 

Miło było Cię poznać, zaglądaj czasami :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo nie ! a te 8 rang !? :o   smuteczek :<

35 minut temu, Shezo napisał:

Od początku byłem negatywnie nastawionej do owej fuzji

Nooo tym to akurat wygrałeś xDDDDDDDDDDDDDDDDDD  ale pozostawię to bez komentarza mimo, że mnie rozbawiłeś ;3

Ani degradacja czy późniejsza rezygnacja i to pożegnanie nie jest żadnym zaskoczeniem :x   Nooo to ELO ! Można było się tego spodziewać :)

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narka 😂😂

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozegnanyy.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie