Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane TS3


wredny.

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak już kiedyś tam powiedziałem,że jak coś znajdę to napisze temacik

 

NR.1  - Bot sam się ze sobą gryzie co chodzi o kanały prywatne.

<11:36:01> Kanał "8.Kanał Wolny" został zmieniony przez "•» CSowicze ▪ Administrator «•"
<11:36:03> Kanał "8.Kanał Wolny" został zmieniony przez "•» CSowicze ▪ Kanały «•"
<11:36:11> Kanał "8.Kanał Wolny" został zmieniony przez "•» CSowicze ▪ Administrator «•"

Nie widzę tam zadnego podejrzanego linku a Bot wariuje #zla konfiguracja

NR.2 - Kanały publiczne... Moim zdaniem w CFG powinno być aby zawsze był wolny 1 kanał a nie 3. Czemu ? Patrząc na to ze za każdym razem ktos wchodzi na publiczny 1 tworzy się automatycznie publiczny 4?! zastanawia mnie po co ?! jak są wolne jeszcze 2,3....  Patrzyłem bazę i już nowy stworzony kanał ma ID:573 a kanał publiczny nr 1 :246. Minie chwila jak do CFG bedzie trzeba wpisywać ID o tysięcznych numerach. (Ten punkt bardziej chodzi o wygodę konfiguracji bota)

NR.3 - Ranga Niezweryfikowany/a - <11:44:05> niewystarczające pozwolenia klienckie (nie powiodło się na i_channel_join_power) Samo mowi za siebie xd nie mozna wejsc na publiczny kanał :) oraz patrząc na to że nie kazdy kanał jest widoczny subscribe value jest na 100 zamiast na -1 dlatego nie wszyscy widzą ludzi na kanałach nawet publicznych :)

 

NR.4 - W kanale nie ma anty iploggera - wiec są ludzie którzy są zagrożeni udostępnieniem IP

NR.5 - Kanały prywatne znowu. Mozna wykorzystać błąd który umozliwia nadawanie sobie kanałow ile chcesz.

<11:52:08> "•» CSowicze ▪ Kanały «•":
Witaj wredota.!
Właśnie stworzyliśmy Ci prywatny kanał nr: 5
Domyślne hasło to: 123
Życzymy miłych rozmów!

<11:54:03> "•» CSowicze ▪ Kanały «•":
Witaj wredota.!
Właśnie stworzyliśmy Ci prywatny kanał nr: 6
Domyślne hasło to: 123
Życzymy miłych rozmów!

To samo UID a mozna tworzyc i tworzyc tych kanałow ile sie chce i nie usuwa ich jako pojedynczy kanał tylko zostają zmienione na wolny z pod kanałami

 

NR.6 - Zablokowanie przegladarki plików. A czemu? Już tłumaczę. Nikt nie wie do konca jak działa ta przegladarka. Podobna luka jest/była w xbocie, odpowiednie zaszycie kodu w zdjęciu oraz ustawieniu tego zdjęcia na avatar, powodowało wykonanie zaszytego kodu przez bota. Mowa tu o ataku Code Injection. Wiec to NA 10000000000000% DO BLOKADY !

NR.7 - Nie wiem jak jest teraz ale jak się było wczesniej na AFK dostawałeś poke ze przenosi na kanał AFK ale faktycznie bot nie wykonywał tej czynności. Możliwe ze juz poprawione.

NR.8 - <12:11:35> Nie znaleziono ikony dla kanału "» Kanał Publiczny #1"

Czekam tylko na pierwszy poziom bo podejrzewam że ta ranga może też troche popsuć funkcjonowanie uzytkownika na tsie

 

Jedyny bład krytyczny jak dla mnie to nie zablokowanie przeglądarki - reszta to tylko pierdoły

 

 

Edytowane przez wredny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myslalem JAK KTOS NIE OBIERZE ZAREJESTROWANEGO I WBIJE POZIOM NIE MOZE CHODZIC PO TSIE XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

/EDIT

KTOS KTO NIE MA RANGI ZAREJESTROWANY A POZIOM TO DA SIE GO PRZENOSIĆ NAWET ZWYŁKY ZAREJESTROWANY XD

<13:41:02> "Enqr" przeniesiony z kanału "[cspacer]● Witamy na CSowicze.pl ●" na "» Kanał Publiczny #2" przez "Enqr1"

 

Edytowane przez wredny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie