Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja dodania pluginu.


Gość dsk4rav

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dsk4rav

Proponuje dodać bardzo fajny plugin, który znacznie pomaga w wykrywaniu WH, miałem go dawno temu na swoim serverze, i zawsze sprawdzał się świetnie.Dzisiaj gdy praktycznie każdy hack ma AntySS jest ciężko cokolwiek komu udowodnić, pozostają jedynie demka,  i odtwarzanie ich z jakimiś prostymi hackami do analizy.

ten plugin pokazuje w ścianie bądź w innym miejscu model gracza z przeciwnej drużyny i widzi go TYLKO i WYŁĄCZNIE admin, oraz osoba grająca na WH

na 99% gracz, który oszukuje trochę się zdziwi i zareaguje na model w ścianie, a jeśli zareaguje to na 100% jest trafiony.

u mnie sprawdzał się on znakomicie.

Download oraz Źródło https://amxx.pl/topic/16299-lucia-hallucination-antywallhack/

Krótka prezentacja 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Jestem za dodaniem tego pluginu, ułatwi on szybsze wyłapanie oszusta, oczywiście jeżeli plugin ten nie będzie pożerał zbyt wiele pamięci co może powodować "zamulanie serwera"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to tak zwany duszek, który kiedyś był popularny ale to plugin, który ma bugi i nawet czystym graczom on się pokazywał w różnych miejscach. Jak dla mnie zbędne, po co niepotrzebnie zaśmiecać serwer takimi pluginami i lagować go. W przypadku gdy uważamy, że ktoś ma AntySS to rozpisujemy demko, tyle ode mnie i takie jest moje zdanie. Im mniej pluginów na serwerze tym lepiej ;)

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dsk4rav
34 minuty temu, Paulinka. napisał:

Jest to tak zwany duszek, który kiedyś był popularny ale to plugin, który ma bugi i nawet czystym graczom on się pokazywał w różnych miejscach. Jak dla mnie zbędne, po co niepotrzebnie zaśmiecać serwer takimi pluginami i lagować go. W przypadku gdy uważamy, że ktoś ma AntySS to rozpisujemy demko, tyle ode mnie i takie jest moje zdanie. Im mniej pluginów na serwerze tym lepiej ;)

Jakies źródło że ma bugi ? 

To jest lekki plugin, ktory nie wplywa na płynność pracy servera. Używany na wielu sieciach i nikt nigdy nie zglaszal co by  byly problemy, a jezeli komus sie pokazal, to na pewno nie byla to do konca "czysta" osoba

@edit 

Bug pojawial sie na mapach niestandardowych, co za tym idzie na DD2 nie powinno nic źle pokazywać 

Edytowane przez dsk4rav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mitraS6C5 napisał:

Jakies źródło że ma bugi ? 

To jest lekki plugin, ktory nie wplywa na płynność pracy servera. Używany na wielu sieciach i nikt nigdy nie zglaszal co by  byly problemy, a jezeli komus sie pokazal, to na pewno nie byla to do konca "czysta" osoba

@edit 
Bug pojawial sie na mapach niestandardowych, co za tym idzie na DD2 nie powinno nic źle pokazywać 

Wydaje mi się, że osoby które w tym siedzą parę lat tak jak np.@ RumcajsJumperto będą wiedziały, że plugin ten ma bugi. Chyba, że do tego czasu zrobili jakieś poprawki w co wątpię. Sama miałam taki przypadek na mapie de_inferno, a chyba wiem czy czitowałam czy nie, a z tego co napisałeś ta mapa nie jest niestandardowa. ;)  W tych czasach tego pluginu już praktycznie nikt nie używa na swoich serwerach. Każdy plugin, który dodasz na serwer w jakimś stopniu na niego wpływa, a serwer ten ma już tyle pluginów, że mi aktualnie laguje serwa, a chyba każdemu zależy na tym, aby grało się bez lagów. :) To jest oczywiście moje zdanie, decyzja należy do Rumcajsa czy doda ten plugin czy nie. Tak jak wyżej napisałam, uważam że jest on zbędny. 

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://amxx.pl/topic/16299-lucia-hallucination-antywallhack/page-4#

Zapoznaj się z wypowiedziami :) na pewno tego nie wgram już nigdy, kiedyś używałem. Martwisz się o to jako gracz? Skąd wiesz, że tego np do tej pory nie mieliśmy? Plugin zabiera tak czy siak zasoby. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucona.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie