Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na admina, mitra


Gość dsk4rav

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dsk4rav

Nick: mitra
 

Wiek: 30
 

Doświadczenie (w byciu adminem): 9 lat temu byłem Head Adminem na jednej z największej wtedy sieci w Polsce Elite-Zone
Znajomość AMXX (W skali 1-10): po krótkim odświeżeniu pamięci mogę śmiało powiedzieć że 9-10
 

Staż w CS-sie: od 2003
 

Steam / NonSteam: Nonsteam. Planuje kupić  @EDIT Już jest :) nick: mitraS6C5

Dlaczego Ty: brakuje adminów, którzy będą pilnować porządku między godziną 23 a 2-3, mam rodzinę więc w ciągu dnia czas poświęcam im, natomiast w nocy mam czas dla Siebie, o ile oczywiście nie ide na nockę do pracy. Mam spore doświadczenie w tej grze. znam się dość na cheatach, swego czasu grałem sporo w lidze ESL, potrafię odróżnić czy ktoś gra uczciwie, czy też nie. Myślę że pomimo nie spełniania kilku kryteriów, głównie game tracker, który szybko nadrobie myślę że można by dać szanse i... spróbować. W nocy gra trochę ludzi,  adminów w sumie nie widziałem za bardzo o tej porze, i dużo graczy się po prostu odpala co jest uciążliwe .. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: kilka godzin, głównie nocami.
 

Kontakt: GG 37607997 STEAM: mitraS6C5
 

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/mitra/54.38.63.53:27015/ 
 

Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Tak

@edit jeszcze raz powtarzam, opisywanie problemów serwera, nie jest płaczem, żaleniem się.  Po prostu uwazam ze przydałby sie ktoś w nocnych godzinach na serwerze. Co do amx, prowadziłem rowniez swoja sieć,  po krótkim przypomnieniu spokojnie go ogarne

Hmm hobbystycznie składam silniki typu V8 więc jednak troche bystry musze być, pozdrawiam 

Jeśli sie nie uda, trudno. Nie mniej jednak dobrze by byli gdyby byla jakas osoba, ktora gra glownie nocami. GT w kratke ale godzin powoli przybywa. Wypowiedzialem sie w swoim temacie bo nie wiedzialem ze nie mozna odpisać, regulamin forum juz ogarnąłem  :). Pozdrawiam.

Edytowane przez dsk4rav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz na nsie

Slabe gt 

Iq chyba tez duzo nie masz, wiec jakbys poprawil gt to raczej tez by nie bylo co Ci dawac tego admina 

Ogolnie to na nie, pozdrawiam

@ mitra taka rada - nie wypowiadaj sie we wlasnym podaniu misiu, zreszta skoro iq nie rozumiesz to napisze inaczej, WYDAJESZ SIE NIEOGARNIĘTY I TYLE, teraz rozumiesz?  

Ale co mnie to obchodzi, ze to jest dla Ciebie formalnosc? Nie masz teraz steama, wiec nie masz co sie tlumaczyc, kazdy moze napisac kiedy to nie kupi. Dopoki go nie bedziesz mial to proste, ze bede to argumentowac, rozumiesz? 

I napisalem, wydajesz sie byc jakims starszym lebkiem, ktory wejdzie sobie na sb i poplacze o nic, gt masz slabe, grasz w kratki itp, ogolnie odpuscXD 

Edytowane przez realzjcc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dsk4rav
2 minuty temu, realzjcc napisał:

Grasz na nsie

Slabe gt 

Iq chyba tez duzo nie masz, wiec jakbys poprawil gt to raczej tez by nie bylo co Ci dawac tego admina 

Ogolnie to na nie, pozdrawiam 

IQ ? 

Gram na NSie, jak napisałem kupno steam to jest formalność. Wróciłem do gry po dość długiej przerwie.

i z jakiego powodu uważaśz że "nie byłoby mi co dawać tego admina"

Uzasadnij swoją wypowiedź 

Edytowane przez dsk4rav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dsk4rav

Twoim Misiem nie jestem :) 

ja nie zadałem pytania czym jest IQ, tylko po czym stwierdzasz że wydaję się nie ogarnięty ? 

i dlaczego nie mogę odpowiedzieć na Twoją opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie.

-Najpierw żalisz się na ChatBoxie, że nie ma adminów na DD2 #2 do pilnowania w nocy, a potem składasz podanie gdzie ewidentnie chodziło jednak o DD2 #1.

-GT (Staż, grasz w kratkę)

-łamiesz regulamin forum :v

+składka

+doświadczenie z tego co piszesz to posiadasz, jednak nie wiem czy po długiej przerwie ogarnias AMXX na "9" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- beznadziejne GT

- wypowiadanie się we własnym podaniu wyklucza Cię na starcie 

- staż od 2003, jeśli odejmieny te 9 lat przerwy,  to daje nam 7 lat grania. Niby ok, więc to jakiś powód na +

- nie jesteś zbyt bystry, więc dla mnie odpadasz.

 

Reasumując,  jestem przeciwny. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem na NIE

  • nie potrafisz opanowywać swoich emocji, stwierdzam po tym co pisałeś na SB
  • nie posiadasz STEAM'a co oznacza słabszy kontakt z innymi adminami i właścicielem
  • twoje GT ma duże luki
  • twoje podanie mnie nie przekonuje

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Doświadczenie

+ Steam

+ składka

+ uczy się na błędach

- gt

- kulturka, wszystko można rozwiązać na spokojnie jak dżentelmen ;)

Popraw GT, daj się poznać z tej "lepszej strony"

osobiście byłbym za okresem próbnym, bo faktycznie w nocy nie ma komu pilnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucone.png

Nadrobisz wymagania, proszę złożyć podanie kolejny raz zważając na to, że następne możesz za 7 dni.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie