Skocz do zawartości

Zablokowane Pytanie


Rambooo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, chciałbym zrobić fajny projekt, który by miał na celu obstawianiu meczu, czyli tak zwaną bukmacherka.

Nie łączyć do typera.!

 

Prosiłbym bym o dział 

Nazwa działu Obatawiaj z Csowiczami

Poddziały

Piłka nożna

Koszykówka

HNL - Hokej

E-Sport

 

Tylko błagam to jest pytanie a propozycja, nie piszcie po co to ani nic tym podobny bo chciałbym zrobić swój projekt, którym bym się zajmował. 

 

Dziękuje za uwagę i czekam na odpowiedzi Administracji.

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Shezo napisał:

To jest jedno i to samo... Ten sam dział, to samo działanie, wszystko takie same.. podobny projekt, wręcz identyczny.

A właśnie, że nie dlaczego? 

Wy obstawiacie mecze tak sobie, wy typujecie wynik... Ja bym dawał swoje typy i po prostu by ludzie nie typowali tylko grali w bukmacherce to co wrzucę np w fortunie... Ja nie potrzebuje do tego żadnej rangi tylko jeden dział gdzie może być nawet w Hydepark i bez nabijania postów.

 

Wy typujecie mecze i nic z tego nie macie.

Ja daję już gotowe kupony na które można pograć w bukmacherce i wygrać trochę siana.

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczy dodać takie coś do Offtopicu, i dodać poddziały z każdą dyscypliną i tyle.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rambooo napisał:

A właśnie, że nie dlaczego? 

Wy obstawiacie mecze tak sobie, wy typujecie wynik... Ja bym dawał swoje typy i po prostu by ludzie nie typowali tylko grali w bukmacherce to co wrzucę np w fortunie... Ja nie potrzebuje do tego żadnej rangi tylko jeden dział gdzie może być nawet w Hydepark i bez nabijania postów.

 

Wy typujecie mecze i nic z tego nie macie.

Ja daję już gotowe kupony na które można pograć w bukmacherce i wygrać trochę siana.

no to nie lepiej byś podpiął się pod typera i te kupony tam rozdawał a nie dzielił projekt na typer "z zyskami" i typer "bez zysków"? :) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

Brak zainteresowania.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie