Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Pytanie


Rambooo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, chciałbym zrobić fajny projekt, który by miał na celu obstawianiu meczu, czyli tak zwaną bukmacherka.

Nie łączyć do typera.!

 

Prosiłbym bym o dział 

Nazwa działu Obatawiaj z Csowiczami

Poddziały

Piłka nożna

Koszykówka

HNL - Hokej

E-Sport

 

Tylko błagam to jest pytanie a propozycja, nie piszcie po co to ani nic tym podobny bo chciałbym zrobić swój projekt, którym bym się zajmował. 

 

Dziękuje za uwagę i czekam na odpowiedzi Administracji.

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Shezo napisał:

To jest jedno i to samo... Ten sam dział, to samo działanie, wszystko takie same.. podobny projekt, wręcz identyczny.

A właśnie, że nie dlaczego? 

Wy obstawiacie mecze tak sobie, wy typujecie wynik... Ja bym dawał swoje typy i po prostu by ludzie nie typowali tylko grali w bukmacherce to co wrzucę np w fortunie... Ja nie potrzebuje do tego żadnej rangi tylko jeden dział gdzie może być nawet w Hydepark i bez nabijania postów.

 

Wy typujecie mecze i nic z tego nie macie.

Ja daję już gotowe kupony na które można pograć w bukmacherce i wygrać trochę siana.

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczy dodać takie coś do Offtopicu, i dodać poddziały z każdą dyscypliną i tyle.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rambooo napisał:

A właśnie, że nie dlaczego? 

Wy obstawiacie mecze tak sobie, wy typujecie wynik... Ja bym dawał swoje typy i po prostu by ludzie nie typowali tylko grali w bukmacherce to co wrzucę np w fortunie... Ja nie potrzebuje do tego żadnej rangi tylko jeden dział gdzie może być nawet w Hydepark i bez nabijania postów.

 

Wy typujecie mecze i nic z tego nie macie.

Ja daję już gotowe kupony na które można pograć w bukmacherce i wygrać trochę siana.

no to nie lepiej byś podpiął się pod typera i te kupony tam rozdawał a nie dzielił projekt na typer "z zyskami" i typer "bez zysków"? :) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

Brak zainteresowania.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie