Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dzień dobry


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doberek :)

Miło zawitać na nowym serwerze i poznać nowych ludzi :)

Coś o mnie : Mam na imię Patrycja mam 21 lat uwielbiam spacery, zdjęcia w plenerze, lubię muzykę kocham siatkówkę, mam fiola na punkcie zwierząt, oczywiście też jak każda kobieta ciuchy, buty etc. 

W załączonych zdjęciach są dwie odsłony jak widać, jednak każda ma taki sam charakter. Nie tylko wygląd się liczy kochani, a książki po okładce się nie ocenia :)

Z natury jestem miłą osoba, lecz nie dam sobie wejść na głowę potrafię pokazać pazurki gdy ktoś nie potrafi powstrzymać swojego perfidnego języka w stronę mojej osoby z tekstami, które nie są na miejscu :)

To chyba na tyle, dozobaczenia na DD2 i życzę miłego dnia :)

Pozdrawiam ~ blondyyynaaa 

 

IMG_20190509_002730.jpg

IMG_20180927_111236_757.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, kojarze Cię z innej sieci :D +za odwagę co do zdjęć i polecam robić delikatniejsze brwi bo do jasnych włosów czarne raczej nie pasują, no chyba, że takie Ci się podobają. :*

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Paulinka. napisał:

Hejka, kojarze Cię z innej sieci :D +za odwagę co do zdjęć i polecam robić delikatniejsze brwi bo do jasnych włosów czarne raczej nie pasują, no chyba, że takie Ci się podobają. :*

Kolor jest brazowy :D aczkolwiek to są " moje brewki wpierdolki" jak to się mówi, lubię je po prostu :D

Oczywiście z pełnym dystansem do samej siebie :D

Miło spotkać znajome osoby 😍😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, venom napisał:

Hej piękna, my się już znamy <3 nawet nie wiesz jak się ciesze, że znowu nasze drogi się skrzyżowały. 

Hej, widzę że nawet rymy zaczęły Ci wychodzić ;)

Preferowałbym, aby nasze drogi się nie krzyzowaly zważywszy na okoliczności poprzednie, niech będzie tak jak było do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie