Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Żegnam wszystkich!


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, pomimo mojej dużej cierpliwości i chęci jakie mam do tej sieci odchodzę. Pewne osoby się ucieszą gratki dla nich, mam dosyć atmosfery i spin, które lecą w moją stronę. Mówiliście, że lecę na rangi ? proszę bardzo właśnie poleciałem na użytkownika.
Pewne osoby na wysokich rangach nie mają pojęcia o swojej "pracy", ja jakimś bosem nie jestem ale jako moderator nie pozwoliłbym wbijać się w dyskusje na sb, dodatkowo Junior Admin jako flagi dostępu na serwerze daje "ke" no sory? !@ RumcajsJumperdzięki za danie szansy ale w ostatnich tygodniach zachowujesz sie jakbyś miał okres! :)
Sieć miała być super, super fuzja, super ludzie a tak naprawdę wbiła banda bachorów bez grosza szacunku, wiedzy i doświadczenia.
@ HaxIUdo Ciebie pretensji nie mam lacz powiedziałeś bardzo ładne zdanie ostatio " fuzja była przemyślana i przygotowana" osobiście dowiedziałem się 15min przed dołączeniem nowej ekipy ale ch... użytkowników trzeba mieć w d.... i nie liczyć się z ich zdaniem, przecież sieć została zrobiona dla kolegów a nie dla graczy ;) Odeszła ostatnio duża ekipa jak przed ostatnim zamknięciem sieci, nie wiem czy i tym razem to udźwigniecie bo z taką ekipą nic dobrego nie wyjdzie.
Siedzicie na du**e mam tutaj na myśli całą administracje i nic nie robicie, na forum zero zmian, podstawowe błędy, których dzisiaj na liście mam 28 (Rumcajs mogę wysłać na pw) Jak kiedyś się ogarnięcie i będą naprawdę doświadczone osoby a nie bachory bez doświadczenia to może wbije, dzisiaj mówie elo!!

Esej, Kamil, Kukla, Ania i reszta mieli racje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty szalony jesteś, tylko czekałem na ten temat bo wiedziałem, że on się pojawi tak jesteście przewidywalni. Czekam tylko na postawienie swojej sieci ( o kurwa zgadłem? ). Sami wchodzicie do tego samego worka :)

 

Na nawiasie, miło mi się z Tobą wspołpracowało i nie mam zamiaru trafić z Tobą kontaktu, jesteś dość porządną osobą z którą nawet nie mam spin (o dziwo). Jeżeli chcesz, mogę Cie wspierać w Twoich decyzjach i pomagać lecz jeżeli będzie ze swoją ekipą wchodzić nam w drogę to znasz odzew :) Dziękuje za zainteresowanie siecią "ponownie" i życze powodzenia :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła mimo, że cie lubię bo współpracowaliśmy to się cieszę, że odchodzisz :D zrobiłeś  się za przeproszeniem toksycznym chu** to nie ten Michał kiedy z nim prowadziłem forum  i serwery.  Zmieniłeś się myślisz, że wiesz wszystko, a tak nie jest.

To, że odchodzi jedna gromada ludzi nie znaczy, że sieć padnie tylko się polepszy odeszły osoby które robiły spiny, a przyszły które coś robią i wniosą na nią. :)

Mimo to się cieszę nawet :D bo postawię swojego JB <3

Edytowane przez Kropka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Nie wspomnę,  że te spiny i zła atmosfera, o które masz pretensje wyszły od ciebie, bo na początku ty miałeś problem do każdego nowego. Więc śmierdzi hipokryzją w luj.

9 godzin temu, SoLLuffka napisał:

w ostatnich tygodniach zachowujesz sie jakbyś miał okres! :)

Znowu hipokryzja.

 

9 godzin temu, SoLLuffka napisał:

banda bachorów bez grosza szacunku, wiedzy i doświadczenia.

Po raz kolejny hipokryzja iks kurła de.

 

9 godzin temu, SoLLuffka napisał:

mam dosyć atmosfery i spin, które lecą w moją stronę

Po akcjach,  które odwalałeś zastanów się dlaczego tak jest.

9 godzin temu, SoLLuffka napisał:

Pewne osoby na wysokich rangach nie mają pojęcia o swojej "pracy"

 

9 godzin temu, SoLLuffka napisał:

jako moderator nie pozwoliłbym wbijać się w dyskusje

No tutaj masz sporo racji.

 

W sumie czekałem aż pójdziesz w cholerę,  bo jak kiedyś miałem do ciebie szacunek panie, tak teraz nie mam go wcale po twoich fochach. Cieszę się,  że idziesz sobie. 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozegnanyy.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie