Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
[KONKURS] ZGADNIJ CO TO? - ZAPISY TRWAJĄ! ×

Zablokowane Kolesiostwo, Rangi za "piwo" - STOP


HaxIU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym temacie rozpisze się na temat "kolesiostwa" - grupa użytkowników próbuje nam zaszkodzić puszczając na forum farmazon, że rangi dajemy za darmo..
Nie wiecie jak to wszystko wygląda ze strony Administracji. Na pewno nie jest tak że dajemy rangi/awanse/degradacje/ za nic.. 
Jeżeli coś takiego ma miejsce mamy ku temu powody.. Chciałbym aby pewna "Grupa" która się zrobiła po fuzji przestała...
Pisanie takich rzeczy można podpiąć pod "działanie na szkodę sieci"
Prosiłbym żebyście przestali ponieważ w najgorszym przypadku będziemy się żegnać z wami.

Do osób które tak uważają..
"Jesteśmy dorosłymi ludźmi, wiem że każdy z was chciałby mieć wysokie stanowisko na Sieci i nie może tego przeboleć że niestety tak się nie stanie a robiąc taki młyn pogarszacie swoją pozycję. Po rozmowie z pewną osobą z waszej grupy stwierdziłem że zależy wam tylko na Rangach.. niestety to wygląda jak szantaż a my się nie damy.. Jak będzie trzeba to wyrzucimy was z forum raz na zawsze..

Dla użytkowników..
Panie i Panowie na ten moment wygląda to tak.. Każdy się obraził piszą rezygnacje przez fuzję w której nie widzą + a tylko -. Niestety lub stety my dostrzegamy same + nie wiecie co się dzieje i nawet nikt nie próbuje się dowiedzieć... Administracja która doszła wprowadziła dużo świeżych pomysłów które realizujemy, nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego od razu ponieważ musimy zajmować się ogarnianiem moderacji i użytkowników.

Jak będzie trzeba i to się nie uspokoi niestety nie będziemy was na siłę trzymać na tym forum. Z tego co słyszałem mamcie w planach robić własną sieć tak że będziemy konkurować. Życzę wam powodzenia ale miejcie z tyłu głowy że my się nie poddamy :)

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowo! Nie ma siania żadnych bredni o jakimś dawaniu rang za "piwo", "hajs", lub po prostu za bycie znajomym właściciela. Proszę Was wszystkich którzy tak uważają, pomyślcie chociaż odrobinę bo to nie boli, a może przejrzycie troszkę na oczy i zobaczycie to co powinniście zobaczyć a nie to co ktoś wam powie. Według Was nowe twarze to już trzeba skreślić? Jesteście w błędzie i myślę że zmienicie swoje podejście do aktualnego systemu panującego na forum. A jeżeli to nie pomoże to wdrożymy w życie odpowiednie środki i pożegnamy się z Wami :(

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie skomentować bo po to ten temat powstał. 

Trochę bez sensu pisać tylko o jednym blachym jak dla mnie powodzie. 

Rozmawialiście z jedną osoba i uważacie że chodzi o rangi dla kogoś. Dla mnie takie stanowisko mają może z 2 osoby. Większość osób narzekała na atmosferę na forum, nie ma sensu teraz się dogadywać kto robił większy i jaki szum. 

Skąd opinia u ludzi ze na forum powstało kolesiostwo? Nie pomysleliscie o tym, że lepiej było napisać oficjalna informacje na forum o wcześniej wspomnianej fuzji? Użytkownicy wchodząc na forum nagle widzą nowe osoby, których nie znają i nie wiadomo z jakiego tytułu dostały rangi. Dla większości najłatwiej było wtedy powiedzieć że otrzymali je za piwo. 

Bijecie do osób które odeszły ale najpierw spójrzmy wszyscy na siebie czy wszystko zrobiliśmy tak jak powinniśmy. Bo według wina takiego a nie innego stanu leży po obu stronach (administracja - użytkownicy). 

Ja wam życzę powodzenia, z Patrykiem wczoraj sobie trochę wyjaśniliśmy na PW i przynajmniej z mojej strony jaki kolwiek "konflikt" jest zakończony.  Zależało mi na tym forum ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy jak i nie zmieni się zdania na temat niektórych osób. 

Powodzenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ktoś uprze to wszystko może sobie podpiąć pod "działanie na szkodę sieci" i wywalić każdego kto mu nie pasuje :) Nie wystarczy poblokować czat, a posty ustawić do akceptacji moderatora? Smutne, że trzeba się poniżać do gróźb...

Jak dla mnie i administracja i userzy wykazali się głupotą,  bo zamiast łagodzić konflikt, to się obrażacie jeden na drugiego.

Nauczcie się wszyscy dogadywać i współistnieć, jak kogoś nie lubisz, to nie trzeba z nim gadać. Ja dla przykładu od początku miałem problem z @ Shezoi jego zachowaniem, ale to nam nie przeszkadza, żeby prywatnie sobie śmieszkować w sb.

Ogarnijcie się wszyscy, bo póki co to internet ciśnie bekę z csowicze i komentuje to jednym wielkim "IKS DE".

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuje,że chociaż jedna osoba postarała się i utworzyła post z wyjaśnieniem sprawy, plusik dla Ciebie :) +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak popatrzę na to wszystko to czasem się zastanawiam czy to wszystko było warte? tyle zachodu i spin?. Przecież to jest tylko internet to głupie jakieś rangi "kolorki" w świecie internetowym tak naprawdę nic więcej. O jakieś błahostki się spinamy i tylko sami sobie uprzykrzamy życie bo każda ze stron na tym cierpi nie tylko Administracja. Zamiast pomagać sobie wzajemnie to od samego początku szukaliście na nas jakiś "haków", aby tylko za przeproszeniem nas "ujebać". Czy naprawdę wam tylko chodzi o to? nie patrzycie na to ile sieć może zyskać dzięki temu ile będzie nowych rzeczy... wy tylko patrzycie na siebie i wasze kolorki. Działamy w jedną stronę, aby sieć jak najlepiej się kręciła i ludzie mieli z tego pożytek, powinniście się cieszyć, że ktoś wykłada na to takie fundusze dla was i wy macie gdzie grać i spędzić czas wiadomo w dzisiejszym świecie nic nie jest za darmo,a  utrzymanie samego forum/serwerów wynosi bardzo  duży koszt.. My praktycznie nic z tego nie mamy, że wydajemy na to pieniądze my się tylko cieszymy jak widzimy, że serwery są pełne i ludzie mogą sobie pograć i mają z tego przyjemność to jest nasza dobra wola tylko. Więc zamiast to docenić próbować się dogadać to wy jeszcze szukacie jakiś problemów tylko. 

 

Jeśli chodzi o mnie czy ja mam rangę czy nie mam, mi to obojętne kolor mi różnicy nie robi, a jeśli macie mieć problem, że mam rangę to zrezygnowałem. Czy mam czerwony kolor czy nie i tak pomagam sieci więc dla mnie to nie ma znaczenia jaką mam rangę. :) 

Edytowane przez Kropka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, HaxIU napisał:

Chciałbym aby pewna "Grupa" która się zrobiła po fuzji przestała...

Chyba raczej GRUPA która się zrobiła po tych konfliktach xDDDDDDDD

Nie wiem jak inni ale ja do samej fuzji to nic nie miałam, a nawet uważam to za coś normalnego bo np taki Radziu w uj sporo wnosi na forum co było fajne :)

8 godzin temu, HaxIU napisał:

Prosiłbym żebyście przestali ponieważ w najgorszym przypadku będziemy się żegnać z wami.

Raczej większość się już pożegnała z wami/ nami xD

 

8 godzin temu, HaxIU napisał:

wiem że każdy z was chciałby mieć wysokie stanowisko na Sieci i nie może tego przeboleć

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Haxiu wybacz, ale to chyba jednak mało wiesz :x Albo nie... dobra też miałam wrażenie, że np Solówce i ferstelowi może chodziło przez jakiś czas o rangi, ale to chyba było tylko na początku, później raczej "ten temat" odpuścili. Nooo i to by było na tyle :x  Wgl jak możesz oceniać "Grupę" po rozmowie tylko z jedna osobą ?  Co to jakiś nasz przywódca czy kto ? :x nooo chyba jednak nie. Wydaje mi się, żeby wywnioskować coś takiego powinieneś się zapoznać z opiniami przynajmniej większości, a nie tylko jednej osoby :)

 

8 godzin temu, HaxIU napisał:

Każdy się obraził piszą rezygnacje przez fuzję

X kurna D

"ból du*y Ania v2"  noooo tak mhmmm

Szkoda, że wszyscy rozsiewacie wciąż ploty, że moja rezygnacja była spowodowana fochem o to, że Shezo został przyjęty do redakcji, szkoda tylko że sama namawiałam Kamila by przyjął go przynajmniej na ten okres próbny pomimo to, że jakoś za chłopcem nie przepadam noooo ale też spoko ;3 

 

Generalnie przez znajomość z Rumckiem i Sylwią i kilka spoko mordek tutaj to życzę wam powodzenia.

Nie mam nic więcej do dodania w tych tematach bo i tak Wy macie swoje wersje by tylko nie wyszło, że ktoś coś zjebał.

Dziękuje i ELO <3

 

PS. @ ferstel i proszę Cie... najpierw siedzisz na tsie i napierdzielasz na swoją ekipę bo dostałeś degrada "a przecież exe to nic nie robi na tym forum", a za chwile to zaczynasz lizać tyłek udając, że nic takiego nie było.  Taka trochę hipokryzja w twoim wykonaniu :/ ale i tak Cie lubię i będę wkurzać xD :beka:

 

 

 

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ HaxIUnormalnie masz piwo u mnie za ten temat xDDDD

a tak serio, to nie można po prostu zapomnieć o tych ostatnich ciężkich dniach? Niech zostaną Ci którym naprawdę zależy, żeby tu być. Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma. Każdy ma prawo do nerwów, jedni radzą sobie z tym dobrze, inni gorzej... Po co kopać pod kimś dołki? Nic na tym nikt nie zyska a jedynie straci. Ja osobiście do nikogo nic nie mam, bo każdy po części ma swoje racje.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak było. Post powstał w celu informacyjnym i chcial ostrzec kolegów którzy sieją ferment. Jeżeli Im nie pasuje to droga wolna, jest wiele for internetowy na których mogą sie rejestrować i lecieć na kolorki. 

Dziwią Mnie osoby które piszą podania na kolejne i kolejne stanowiska tylko po to zeby miec kolory... 

Panowie szanujcie się, bo tworzycie mega zajebistą ekipę i ja to widzę i inni to widzą. Pozdrawiam. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jesteśmy dorosłymi ludźmi, wiem że każdy z was chciałby mieć wysokie stanowisko na Sieci i nie może tego przeboleć "

Dorosły ,,ludź,, nie moze przeboleć tego ,że nie posiada wysokiego stanowiska na jednej z wielu sieci w internecie? :)
To chyba nie dorósł.Jak dla mnie to nic nie znaczy.Mi wystarczy porządek na serwerze podczas gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ShadoOw napisał:

Zawsze tak było. Post powstał w celu informacyjnym i chcial ostrzec kolegów którzy sieją ferment. Jeżeli Im nie pasuje to droga wolna, jest wiele for internetowy na których mogą sie rejestrować i lecieć na kolorki. 

Dziwią Mnie osoby które piszą podania na kolejne i kolejne stanowiska tylko po to zeby miec kolory... 

Panowie szanujcie się, bo tworzycie mega zajebistą ekipę i ja to widzę i inni to widzą. Pozdrawiam. 

 

1 minutę temu, LAPA91 napisał:

"Jesteśmy dorosłymi ludźmi, wiem że każdy z was chciałby mieć wysokie stanowisko na Sieci i nie może tego przeboleć "

Dorosły ,,ludź,, nie moze przeboleć tego ,że nie posiada wysokiego stanowiska na jednej z wielu sieci w internecie? :)
To chyba nie dorósł.Jak dla mnie to nic nie znaczy.Mi wystarczy porządek na serwerze podczas gry.

A wy dalej ze poszło o kolorki... Tak jak @ Ania. Napisała. Po rozmowie z jedną osoba,która odeszła nie można mówić że wszyscy odeszli z powodu rang. 

 

@ HaxIUHaxIU"jeden za wszystkich,wszyscy za jednego"? 

Proszę mnie nie pakować do tego worka to dla mnie jest to żenada. Chcesz znać moje powody odejścia zapraszam na PW, Ale teraz to Ty gadasz głupoty, mówiąc że wszyscy odeszli bo się obrazili o kolor rang i jasno dajesz do zrozumienia innym, że tylko "my", Ci co odeszli są źli a cała reszta to wszystko idealnie robi a dobrze wiesz, że każdy ma swoje za uszami na tym forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Kamil. napisał:

 

A wy dalej ze poszło o kolorki... Tak jak @ Ania. Napisała. Po rozmowie z jedną osoba,która odeszła nie można mówić że wszyscy odeszli z powodu rang. 

 

@ HaxIUHaxIU"jeden za wszystkich,wszyscy za jednego"? 

Proszę mnie nie pakować do tego worka to dla mnie jest to żenada. Chcesz znać moje powody odejścia zapraszam na PW, Ale teraz to Ty gadasz głupoty, mówiąc że wszyscy odeszli bo się obrazili o kolor rang i jasno dajesz do zrozumienia innym, że tylko "my", Ci co odeszli są źli a cała reszta to wszystko idealnie robi a dobrze wiesz, że każdy ma swoje za uszami na tym forum ;)

Wydawało mi się ,że nie napisałem zbyt skomplikowanie.Chodziło Mi o to ,że raczej dorosły człowiek nie odchodzi z powodu kolorka lub rangi i jest to smieszne jako argument.A Ty mnie zacytowałeś jakbym  twierdził,że ludzie pouciekali przez te właśnie kolorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak trzeba z Tobą rozmawiać bo ja widzę, że język Polski jest dla Ciebie mocno niezrozumiały. Rozmawiałem z Tobą na tsie, nie chodzi tutaj o to, że ja czy inne osoby nie dostaliśmy rang bo szczerze mówiąc mam to teraz głęboko w d.... na początku mi zależało owszem lecz teraz? administracja i kilka innych osób sieją tylko spiny na sb, na sieci NIC się nie dzieje mimo Waszej wspaniałej fuzji. Mimo tylu doświadczonych administratorów Ty jeden odważyłeś się napisać post lecz to nie Ty powinieneś się tłumaczyć. 
Odchodzą naprawdę zaangażowane i doświadczone osoby a Wy na to lejecie, żadnej reakcji, nic nie robicie no kur.... totalnie nic ile można ? 
Mówiłeś mi na tsie tak "fuzja była zaplanowana i przemyślana" no właśnie widać... jak można nie poinformować o tym fakcie graczy? ja się dowiedziałem 15min przed dołączeniem nowej ekipy!! Wy nie robicie tej sieci dla siebie tylko dla graczy zrozumcie to! bez graczy ta sieć jest 0 a ostatnio ich coraz więcej odchodzi....

 

Piszecie posty "nikt nikogo tu nie trzyma" idetycznie jak przed ostatnim zamknięciem sieci, może powiecie mi dlaczego ludzie uciekli ? dlaczego sieć upadła ? ja ten powód znam a odpowiedzcie sobie w głowie!! 

@ ferstelmoże kogoś zacytuję ale powiem prawdę, sam mówiłeś tak na tsie a teraz całkiem inna gadka, zajechał mi tu mocno hipokryzja

Edytowane przez SoLLuffka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna osoba na forum, która wyjaśniła publicznie to zamieszanie. 

Nie wiem po co te spiny. 

Jeden powie "A" to reszta za raz za nim. 

Nikt nie pomyślał racjonalnie ani nie po rozmawiał z Administracją na PW co się dzieje. 

 

 

Każdy widzi wine u innych zamiast spojrzeć na samego siebie. 

Sieć ta jest zajebista , mimo że czasem znajdą się jakieś czarne owce które chcą to wszystko zepsuć.

 

 

Ta sieć stoi od 2014 roku i nie raz miała potknięcia, ale jako jedyna z nielicznych sieci, która przetrwała aż do dzisiaj i przetrwa dalej. 

 

Taki konflikt nie zniszczy sieci i jej reputacji bo są ludzie co ta sieć dobrze znają, mają o niej dobre zdanie i walczą o nią by była jak najlepsza.

korona-png.png.14ed47622bb320b0fb1b715683502a68.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2019 o 12:51, SoLLuffka napisał:

na sieci NIC się nie dzieje mimo Waszej wspaniałej fuzji. Mimo tylu doświadczonych

Faktycznie,

  • 12 moich propozycji w dziale administracji, z których większość została wprowadzona,
  • moje propozycje na grupie administracyjnej typu zmiany w panelu użytkownika w widoku tematów,
  • dodaniu steama i ig, które są widoczne w profilu i temacie i bezpośrednio przekierowuje,
  • zaplanowanymi zmianami reakcji & reputacji, trofeów & medali, plebiscytu,
  • nowym discordem oraz tsem,
  • co jeszcze mogę dodać, wystarczy czasem zajrzeć w Dziennik CSowicze

nic się nie dzieje. Masz całkowitą rację. Co do całego wątku, myślę że w 50% był dobry - ponieważ z 'ust' administratora nie powinny paść słowa, że nikogo nie trzymamy na siłę. (to tylko moje zdanie)
 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie