Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Similar Content

• By Rambooo
      Wymagania!

Znajomość ortografii +
      Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu +
      Posiadane 60 postów +
      Umiejętność czytania ze zrozumieniem +
      Znajomość regulaminu +
      Minimum 16 lat +
      Brak ostrzeżeń na forum +
      Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp. + 
      Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek. +

Podanie na rangę UB TEAM;

Nick: Rambooo

Imię: Tomasz

Steam ID: 0:0:3611942

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Nie jestem określić w stanie, ale myślę, że ok 2-3h.
      Opisz siebie: Mam na imię Tomasz, mieszkam niedaleko Krakowa, jestem spokojnym, ogarniętym gościem. Moją pasją jest cs 1.6 oraz gra w piłkę nożną. Kibicuje od zawsze Wiśle Kraków, kiedyś miałem okazje zagrać w juniorach Wisły, lecz przez problemy z kolanem moja kariera się skończyła ( bo kalek nie będą trzymać w zespole ) tak mi niestety powiedzieli i na tą chwilkę gram sobie w A-Klasie w mojej wiosce i idzie mi bardzo dobrze.,3 mecze 8 bramek. Kocham RAP, słucham wszystkiego co mi przypadnie do gustu.

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ byłem niedawne czasy Opiekunem UBT oraz zwykłym UBT, ale przez moją głupotę i gniew zrezygnowałem co było to największym moim problemem, bo tęskni mi się za tym co robiłem i za ludźmi. Dodatkowo widzę, że rekrutacja jest otwarta na UBT, więc napiszę. Mimo co kiedyś się działo to myślę, że teraz będzie o wiele lepiej.

Czy miałeś styczność z Amxbans?: Oczywiście, że TAK.

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 6-7 ponieważ nikt nie jest idealny.

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Jasne

Kontakt:
      Wiadomość prywatna na forum.
      STEAM - https://steamcommunity.com/id/botekv22 
    • By Teodor
      Nick: :' T e o d o r ': Wiek: 19 Doświadczenie [w byciu adminem]: Mam doświadczenie , ponieważ Adminem byłem nie jednokrotnie. Znajomość AMX'a [w skali 1-10]: Moim zdaniem 9 Staż w CS'ie: 5 lat Dlaczego Ty: Jestem osobą miłą , kulturalną , znajomośc AMX'a mam zdecydowanie opanowaną , z życia zawodowego jestem Kierowcą TIR wiec jestem także cierpliwy , umiem odróżnić odpalonego gracza od gracza zwykłego , plus że wasz serwer bardzo mi się spodobał i ogólnie jest mało adminów którzy wbijają , miałem także rangę UBT. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/%3A%27%20T%20e%20o%20d%20o%20r%20%27%3A/193.33.177.109:27015/ Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/MakaPaka23131e34/edit
    • By Bes
      Nick: Bes
      Imię: Jakub
      Steam ID: Steam_ID: 0:0:510854301
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: z 4-5 h (w pracy nie mam co robic)
      Opisz siebie: Mam na imię Jakub i od malego trenuje sztuki wali w których na uczyłem się szacunku do starszych jak i do przeciwnika , jestem osoba bardzo kreatywną i staram się patrzeć na sprawe z 2 stron
      Dlaczego akurat Ty?: wydaje mi się ze jestem zajebisty w tej roli , I staram się podchodzi do wszystkiego z rozsądkiem 
      Czy miałeś styczność z Amxbans?: tak byłem kiedyś na innym forum ubt ale forum zgasło
      Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 9/10
      Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Prywatne , iquan , vermilion , ogolnie dużo było bo jeszcze rok temu grałem na tym , ale przestałem z tego powodu ze nudzilo mi sie juz 
      Kontakt: dc / steam / fb / forum
    • By Tonias
      Nick: Tonia
      Imię: Oskar
      Steam ID: https://steamcommunity.com/id/Tonias
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 3-4 h jeżeli chodzi o pc na telefonie wiadomo będę zerkał w wolnej chwili .
      Opisz siebie: Mam na imię Oskar mam 21 lat Mieszkam w Lesznie Wielkopolskim Interesuję się informatyką oraz sportami walki Aktualnie trenuje MMA w Klubie w Lesznie Nie ma co dalej opisywać myślę że poznamy się wszyscy podczas bycia na forum .
      Dlaczego akurat Ty?:Sądzie że dodatkowe ręce do pomocy nie zaszkodzą a na tą posadę się nadam Potrafię odróżnić skilla od czitera oraz inne wspomagacze Aktualnie Posiadam serwer swój CS GO Mod Arena lecz jest już nie grywalny zawszę można dodać go na tą siec i zrobić reaktywację  mogę dodać że mogę też pomagać finansowo w jakiś reklamach forum lub serwerów
      Czy miałeś styczność z Amxbans?: TAK
      Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:8/10
      Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Nigdy Nie instalowałem nic takiego lecz nie ukrywam cofając się z 4 -5 lat grałem u kumpla na wh co prawda od dawna mam steam i to nie jedno konto więc nie ma się o co martwić
      Kontakt: Forum , Steam
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.