Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] Shezo


shz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Shezo
Imię: Jakub.
Wiek: 16 lat.
Steam ID:  - - - - Podam później.
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: do 12 godzin dziennie.
Opisz siebie: Pewny siebie, nie dający wchodzić sobie na głowę kapryśny małolat z wysokim ego - dla niektórych. Dla innych pozytywnie nastawiony osobnik rasy ludzkiej do takich spraw. 
Dlaczego akurat Ty?: Cóż, jestem najbardziej aktywną osobą na forum (tak przynajmniej sądzę) więc szybkość reagowania na zgłoszenia będzie o wiele szybsza, bardzo chętnie i z przyjemnością przeglądam różnego rodzaju demka (przy okazji się doszlifowując). Wiele razy pełniłem funkcję UBT, mam doświadczenie (może i nie duże, ale wystarczające) i myślę, że podołam zadaniu.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak. 
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 7/10.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:  Za dużo wymieniać (większości pewnie nie znacie nawet hehe).
Kontakt: GG, FB, Steam, PW.

Znając życie będzie dużo negatywny komentarzy na ten temat ale spróbować nigdy nie zaszkodzi. Proszę o nie dawanie śmiesznych powodów takich jak np. lecisz na kolorki bo to nie prawda, jeśli ktoś ma czas na pełnienie wielu funkcji na raz to nie jest to lecenie na kolorek.

@edit

Chyba trzeba jakieś sprostowanie napisać na temat aktywności na randze Redaktora.. tak więc widać, że nic nie robie na randze Redaktora a to tylko z tego powodu, że gdy przyjęto moje podanie to Kamil. zrezygnował z funkcji Redaktora tak jak wcześniej Ania. Potem chciałem działać w Redakcji ale dałem sobie spokój na pare dni aby wszystko ogarnąć, zostałem sam z Yohoo, który jak widać również zrezygnował - przez ten czas moja aktywność na tej randze była zerowa z tego powodu, że czekałem na bardzo ważną wiadomość w związku z tym od Rumcajsa. Lada dzień a aktywność będzie normalna. Natomiasto co do Admina na serwie u Kropki. to nie wiem co to za argument jest. Mam Admina u Kropki. od bardzo dawna i będę go raczej miał. Ostatnimi czasy znudził mi się CS 1.6 dlatego nie grywam w niego (wejdę od czasu do czasu jak cheater jest i admina trzeba). Co do aktywności tj. tych 12 godzin dziennie to śmiech na kółkach.. "do" 12 godzin dziennie - tacy poważni Redaktorzy a nie umią czytać ze zrozumieniem :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE:
- lecisz na kolorki
- jako moderator spisujesz się bardzo słabo
- wątpię byś na poziomie 7 ogarniał amxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czekałem na to! :D

 

Jedziemyyyy! 

Moderator - Kłótnie na czatboxie, wulgarne słownictwo, mogę tak wymieniać w nieskończoność. 

Redaktor - Od przyjęcia podania żadnej pracy. 

Typer - Jakieś 15 minut roboty ale ok, wywiązujesz się. 

I do tego admin dd2. 

4 rangi jak na tak krótki pobyt na forum? Ktoś sobie tu jaja robi i to niezłe. Nie lecisz na kolorki? To może najpierw udowodnij wszystkim, że na pozostałe rangi zasługujesz bo póki co np. z redaktorem to ciężko u Ciebie. 

Niedługo złożysz podanie na Właściciela forum bo przecież jesteś "najaktywniejszy" na forum i wgl to na wszystkim się znasz xD 

 

W skrócie jestem na nie!

 

 

Edytowane przez Kamil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, ze nie :x a dlaczego ? bo jesteś leszczem ^^

- kilka dni temu złożyłeś podanie o Redaktora na którego masz wywalone. Twoja aktywność w dziale redakcji jest zerowa tak jak się tego spodziewałam <3

- posiadasz opiekuna Typera a nawet nie masz pojęcia jak wygląda typowanie :D :beka: 

- posiadasz rangę moderatora na której u tak uja robiesz xD do tej pory nie potrafiłeś przyswoić sobie zasad jakie panują na forum, czyli kiedy jaki temat zamknąć, gdzie przenieść...  w działach panuje syf którego nie ogarniacie <3

- Twoje zachowanie jest na poziomie 0

- bo "mam ból du*y", że takie coś wgl tu jeszcze jest :o :D xDD

Przed przyjęciem polecam sprawdzić umiejętności tego osobnika... i @ Rambooo wysil się a nie podsyłaj tylko "sprawdzoną" paczkę z czystymi ssami bo takie "testy" to w przedszkolu Mordku <3

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również na NIE

* posiadasz range admina,gdzie Cię wgl nie widuje

* redaktora hmm również nie widzę aktywności w tym dziale

*moderatora,zwacasz uwagi tylko na spiny jakie sie dzieją na czatboxie

* typer tutaj nawet nie ma co się wypowiadać

 

a dlaczego?

- wiek

- wydaje mi się,że właśnie lecisz na rangi i zbierasz je jak pokemonki do pokebola ( bez obrazy)

 

 

coraz bardziej zaczynam wierzyć,że żeby mieć tu jakieś rangi,trzeba mieć jakieś kontakty,serio -,-

SZANUJMY SIĘ I SKUPIAJMY SIĘ CHOCIAŻ NA JEDNEJ RANDZE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Na nie:

- Lepiej wywiązywać się w jednym "fachu" na 100% niż w pięciu po 20%.

- Uważam, że jako UB-team głównym atutem jest umiejętność wykrycia Cheatera, a jak sam podałeś 7/10 chyba mówi samo za siebie. Nie chodzi tutaj o to że trzeba  znać się 10/10, bo wiadomo że nie ma ludzi idealnych, taka moja opinia.

 

Edytowane przez Szycha.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na małe TAK:

+ chęci
+/- doświadczenie
+ aktywność

 

A jeżeli chodzi o wypowiedzi innych to tak:

13 minut temu, Pegazz napisał:

-umiejętność oceniania cheaterów

Nie wiem z czego to wywnioskowałeś ale okej.

 

15 minut temu, SoLLuffka napisał:

- jako moderator spisujesz się bardzo słabo
- wątpię byś na poziomie 7 ogarniał amxx 

Także nie rozumiem Twojego toku rozumowania w którym wnioskujesz że poziom ogarnięcia amxx @ Shezojest słaby, jeżeli nigdy nie widziałeś co on potrafi? Zbędny argument..

 

6 minut temu, Jessa napisał:

*moderatora,zwacasz uwagi tylko na spiny jakie sie dzieją na czatboxie

A na co ma zwracać uwagę? Chyba po to zwraca aby był porządek a nie syf ;)

 

1 minutę temu, Szycha.* napisał:

- Uważam, że jako UB-team głównym atutem jest umiejętność wykrycia Chestera, a jak sam podałeś 7/10 chyba mówi samo za siebie. 

Czyli według Ciebie każdy z UBT powinien mieć poziom oceniania na 10/10? To chyba nikt nie powinien mieć tej rangi u Nas na forum, więc proszę oszczędź sobie takie argumenty.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pietrek

Jestem na NIE

~16 lat, na moderatora musisz miec 18 ( nie wiem co tu robisz)

~ awantury na sb, kłótnie,

~ 12h/dzien jesteście na forum 2 tygodnie nie widzę u Ciebie 7dni, reasumując kłamiesz co jest niedopuszczalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Sorry ale jestem na Nie 

- z tego co zauważyłem,to wdajesz się w kłótnie na sb

- lecisz na kolorki

+ aktywność 

I nie ściemniaj mi tu że nie lecisz na kolorki,bo to nawet ślepy by zauważył, bo w środę złożyłeś dopiero co podanie na Redaktora, gdzie aktywność jako Redaktor od tego czasu nie ma. A ledwo co ruszyła rekrutacja na UBTeam i już podanko o czarny kolorek.

 

Edytowane przez SzusteR
16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na nie:

- ile już tych rang?

- najpierw wywiąż się z obowiązków pozostałych rang

- twoje zachowanie jest na poziomie gówna

pozdrawiam

 

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Byłem za daniem ci redaktora, bo jako tako radziłeś sobie jako mod.

Ale teraz jestem przeciwny kolejnej randze, ponieważ już sobie nie radzisz ze wszystkim.

Typer- dobrze

Moderator- dobrze, chociaż uważam,  że za długo się wykłócasz, zamiast odrazu blokować czat, ale to moje zdanie. Ważne, że działy w miarę ogarnięte. 

Admin serwera- miernie z tego co widziałem. 

Redaktor- zero, po prostu nic nie robisz.

Określenie "do 12h" nic mi nie mówi,  bo do 12h to może być 11 godzin i 50 minut lub raptem 30 minut. A patrząc na czas w profilu, to aż tyle nie siedzisz.

Pisz co chcesz, ale no lecisz na tw kolory, bo nie robisz nic w jednej posadzie, a już lecisz po kolejną. 

Sory chłopaku, ale tym razem jestem przeciw. Odpuść lepiej sobie i skup się na tym co już masz, bo sporo tego.

 

@ Pegazz i @ Ania.serio? Gówniarskie odzywki lepiej zachować dla siebie. 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jestem na Nie. Jak dla Mnie to za dużo już masz obowiązków, zajmij sie nimi w chwili obecnej. 

Na SB rzadko się udzielam, ale widzę kłótnie z twoim udziałem które sam czasami zaczynasz, jak się kończą to do konca nie wiem. 

Na plus wiek chociaż to i tak nie za dużo. Oprócz tego masz taką rangę, ze na SB powinieneś świecić przykładem, a nie wdawać się w kłótnie. 

Ja co jestem tutaj od 2016 roku i mam 25 lat nie mialem tyle stanowisk co Ty. Myslisz, ze podołasz temu?  Wátpie! Z tego co wiem chodzisz do szkoły, no chyba, ze przerwales naukę dla Rang na Forum. 

Jestem na Nie!  Zajmij się tym co już posiadasz. PS. NIE WIDZĘ CIĘ w UBT! 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie 

-wątpię że ogarniasz amxx na poziomie 7 

-lecisz na kolorek

-Masz Moderatora to na razie zajmij się tą rangą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy trochę, wszystko za szybko się dzieje. Zajmij się Redakcją(Tak jak rozmawialiśmy) i rangą Moderatora. Jak się sprawdzisz będziemy myśleć. Podanie odrzucam.

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie