Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor] smerfii.


smerfii.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię Wiktoria

2. Wiek Blisko już do kupna samemu alkoholu. 

3. Doświadczenie: (nazwy wcześniejszych innych sieci - informacje przekazać redaktorowi naczelnemu na PW) Redaktora naczelnego już nie ma, ale sam Rumcajs czytał moje wcześniejsze artykuły. Funkcję tę zaczęłam pełnić ponad 3 lata temu przez kilka miesięcy. Następnie rok temu powróciłam do tego, na innej sieci i pisałam przez ponad 6 miesięcy.

4. Kilka słów o osobie: A więc jak już wyżej wspomniałam na imię mam Wiktoria. Chodzę do 2 klasy liceum pod patronatem służb mundurowych. Swój wolny czas poświęcam moim bliskim, nauce bądź grze w CS'a. Spośród moich wielu zainteresowań mogłabym wymienić piłkę nożną, pisanie czy grę na keybordzie. Co do mojej osobowości.. Wiadomo, trudno siebie ocenić, no ale spróbujmy. Z pewnością mogłabym rzec, że jestem osobą szczerą, stanowczą, ciekawą wszystkiego, tolerancyjną oraz kreatywną. Co do tych negatywnych zaś cech.. Czasem zbyt impulsywnie reaguję, najpierw robię, a dopiero później myślę. Wiadomo, czasem i lenistwo bierze górę, nikt w końcu nie jest idealny. 

5. Ile czasu poświęcasz na forum: Jak można zauważyć czasem coś napiszę na naszym czacie. Z tematami jestem na bieżąco, nie potrafię tego zliczyć, non stop wchodzę i zerkam. 

6. Znajomość interpunkcji i ortografii (1-10) Nie jestem mistrzem, nie studiuję filologii czy językoznawstwa. Staram się pisać poprawną polszczyzną. Myślę, że z 8 będzie. 

7. Przykładowe prace: 

>Wierszyk<
>Wywiad #1<

>Wywiad #2<
>Wierszyk #2<

8. Kontakt:
Steam, forum, Facebook, GG, dla wyjątkowych może być i numer telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koooooncu się doczekałam :D Zastanawiałam się kiedy napiszesz to podanie. Bardziej nawet liczyłam, że będziemy współpracować :x ale wyszło jak wyszło :D

Oczywiście również jestem na TAK  !

Redakcja została z śmiesznym pseudo redaktorem :beka: więc potrzebna jest tam Kobieca Dłoń która będzie sprawować piecze nad tym wszystkim ! ^^

+ wymagania

+ ambitna

+ kulturka na wysokim poziomie

+ lubiana

+ aktywna

 

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na tak. 

Widziałem Twoje prace i wiem, że potrafisz pisać świetne prace. Redaktorów wam potrzebna bo krucho z tym ;x Doświadczenie jest, aktywność a przykładowe prace robią wrażenie. Chętnie przyjąłbym to podanie no ale niestety nie pykło xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna z zapałem i pomysłem,  co się ceni. Wie z czym to się je oraz potrafi pisać (co jest dziś rzadkością). Prawie tak zajebista jak ja :rumcajsjumper:

Nie no, bierym ją w ciemno.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjete.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie