Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
[KONKURS] ZGADNIJ CO TO? - ZAPISY TRWAJĄ! ×

Zablokowane [UBTeam] babcia.nazgul


babcianazgul

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: babcia.nazgul
Imię: Mateusz
Wiek: 23
Steam ID: STEAM_0:0:29750413
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 1-2h smialo
Opisz siebie: Dojrzaly, wysoki, chudy brunet o zielonych oczach i golebim sercu. I programowac umie i gotowac i demko od czasu do czasu rozpisze.
Dlaczego akurat Ty?: Wielokrotny ubt, byly sedzia glowny na jednej wiekszej sieci (tfu na nia), pomyslodawca i tworca akademii bl. Ponad 12 lat doswiadczenia w cs 1.6 jako gracz.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Si
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 11/10
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Liczy sie wh do sprawdzania demek ? 
Kontakt: forum

 

@ Maciek . fnatiKZnamy sie lepek ? Nie wypada mi reklamowac sieci, ale pewnie wiesz o jaka chodzi, wiec skromnie Jak mnie nie znasz, nie wypowiadaj sie :D Z czym mam klamac ? 

Edytowane przez babcianazgul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak 

+ Wiek
+ Doświadczenie

Jednym minusem to jest, że jesteś taki nieaktywny za bardzo, ale myślę, że nadrobisz... chcę aby Ci dano szansę tylko z 2 powodów... doświadczenie oraz , że nas jest obecnie dwóch i ciężko będzie nam raczej, a kolejna głowa się przyda... więc chciałbym abyś był w naszych szeregach.

Powodzenia! Mordo

PS: Jeżeli zostaniesz przyjęty to przygotuj się na testy!
Z FARTEM!

Edytowane przez Rambooo

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Pomysłodawca i twórca akademi BL ,weź mnie nie rozśmieszaj,nawet nie masz pojęcia kto nim był :d 

Na Nie,typowy kłamca i tyle ,dla mnie to wystarczający argument . 

Edit

BL to nie jest sieć serwerów ,a łepek to jak mogę do ciebie mówić .

 

Edytowane przez MaciekFnatiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że Cię lubię sterydzie Ty mój i masz tam jakieś doświadczenie w tym to jestem zmuszona Ci dać NIE. Nie udzielasz się jakoś zbytnio na forum i nie wykazujesz swojej aktywności, a potrzebny jest ktoś kto ma ten czas. Zanim była fuzja posiadałeś rangę UBT i w sumie rzadko kiedy bywałeś wtedy dostępny na forum. Jeżeli poprawisz swoją aktywność, dasz się też poznać innym to zmienię zdanie. ;) Te osoby, które dały Ci na nie co się im w sumie trochę nie dziwie to Cię po prostu nie znają i nie widują zbytnio na forum, tak czy siak życzę powodzonka. 

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Już raz było pisane: "wymagania to wymagania" i nie ma drogi na skróty.  Chyba, że postawisz piwo komu trzeba xD

A tak serio ja jestem przeciw. Doświadczenie super, ale gorzej z czasem i aktywnością. A wymagania trzeba spełniać,  a nie nadrabiać na szybko. Napisz sobie podanie za tydzień/dwa i zobaczymy co się zmieni.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie