Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane narliza abh?


narliza

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: narliza

Serwer: dd2 1#
Nick admina: -
Data i godzina: -
Link do Twojego bana: narazie zostałem zbanowany tylko teoretycznie

Link do HTLV: http://f1a.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-1905051626-de_dust2.dem.zip
Opis sytuacji: "były siędzia na BL'u" wykrył u mnie abh, wybacz  ale skoro byłeś na BL'u powinieneś widzieć takie rzeczy...

18:06 - abh mi nie zadziałało ;) autentycznie widać że się zatrzymałem... dalej "robiąc" strefy, ciekawe prawda?

19:48 - to samo zatrzymałem się na murku, dalej próbując robić strefy

23:22 - sytuacja się powtarza


Dodatkowe informacje:  takch sytuacji jest bardzo mało, uwaga tu was zaskoczę, bo jeżeli się robi bh to jest to niedopuszczale, naście lat praktyki a takie błędy się zdarzają bo jestem człowiekiem a nie "skryptem" ;)

Sorry ale jeżeli sędzia BL nie widzi takich rzeczy to coś tu jest nie tak @ MaciekFnatiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POV jak ktoś chce

https://www64.zippyshare.com/v/xVGHutQm/file.html

16:15 - prosze ci  gdzie tu widzisz strefy ? ;d

20;00 - b+ i nie zatrzymałeś tylko zaczepiłeś,a to jest róznica 

21:01 - to samo . 

 

DLA MNIE BAN ZOSTAJE ! 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l0l 23:14 1/4 nie dość że wykonujesz prawą strefe na 30%synch a lewą na 80% i nie tracisz prędkośći, patrząć w zwolnieniu 1/2 na czasówke 23:18 coś ci sie pomieszało i zrobiłeś dwie strefy w lewo które i tak nie są pełne i dalej nie tracisz prędkośći. Podręcznikowe ABH naucz się robić strefy albo chociaż je symuluj w normalny sposób. Spróbuj zrobić to bez tego gówna na spacji to byś przy drugim skoku wywalił się na ryj i nawet do gali byś nie doleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@h8192h318hs89

19 minut temu, MaciekFnatiK napisał:

16:15 - prosze ci  gdzie tu widzisz strefy ? ;d

naprawdę nie jesteś w stanie dojrzeć ruchów myszką? polecam okulistę

21 minut temu, MaciekFnatiK napisał:

20;00 - b+ i nie zatrzymałeś tylko zaczepiłeś,a to jest róznica 

gdybym zaczepił to bym w ogóle tam nie wskoczył + na auto bh bym się pewnie odbił od tego murku

22 minuty temu, MaciekFnatiK napisał:

21:01 - to samo .

sądzę że masz na myśli to samo co pierwsze, tutaj ruch myszki był mniejszy ale jednak był

Nie wiem co robiłeś na BL ale śmiem twierdzić że dostałeś się przez "kolesiostwo"

12 minut temu, h8192h318hs89 napisał:

l0l 23:14 1/4 nie dość że wykonujesz prawą strefe na 30%synch a lewą na 80% i nie tracisz prędkośći, patrząć w zwolnieniu 1/2 na czasówke 23:18 coś ci sie pomieszało i zrobiłeś dwie strefy w lewo które i tak nie są pełne i dalej nie tracisz prędkośći. Podręcznikowe ABH naucz się robić strefy albo chociaż je symuluj w normalny sposób. Spróbuj zrobić to bez tego gówna na spacji to byś przy drugim skoku wywalił się na ryj i nawet do gali byś nie doleciał.

o czym ty w ogóle piszesz? twierdzisz że można robić jedną strefe na skok i do tego trzeba robić pełne ruchy 90 stopni czy jak? xD

a skok mam na scrolu,  spróbuj pograć na wyższych fps'ach bo chyba nie miałeś do czynienia z wiecej jak 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@narliza większe fps'y działają tylko na serwerach dr i kz bo tam masz auto bh, same wykonywanie BH na scrollu z większymi FPS'ami jest bardzo trudne. Mam pc na którym wyciągam przy fps_max 999 500-600FPS i mi jest cięzko robić BH.  Jakim cudem w 23:14 robisz BH jakbyś miał skrzywienie kręgosłopa tylko na lewą strefe po prawej już nie dociągasz i nie tracisz prędkości. Powiem więcej wykonałeś takie 3 skoki gdzie juz przy 2 powinieneś na prawej strefie zablokować się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry piszę, że dostałam zgodę na wypowiedzenie się w tym temacie od@ RumcajsJumper 
Oglądałam demo i uważam, że robi on normalne BH, strefy normalne kręci, nie ma nic podejrzanego. Widać zresztą momentami, że go zatrzymuje bo źle strefę wykręcił
Pozwoliłam wbić sobie na serwer i również nakręcić demko, jakość nie jest jakaś zadowalająca, ale widać mniej więcej BH robione przeze mnie. 
https://www.youtube.com/watch?v=v3K2tQ9TSPc
Jeżeli kogoś interesuje normalne demko to tutaj link do mojego POV'a - https://www29.zippyshare.com/v/chZRi2G7/file.html
Moim zdaniem powinien dostać UB, pozdrawiam :> 

2 godziny temu, h8192h318hs89 napisał:

@narliza większe fps'y działają tylko na serwerach dr i kz bo tam masz auto bh, same wykonywanie BH na scrollu z większymi FPS'ami jest bardzo trudne. Mam pc na którym wyciągam przy fps_max 999 500-600FPS i mi jest cięzko robić BH.  Jakim cudem w 23:14 robisz BH jakbyś miał skrzywienie kręgosłopa tylko na lewą strefe po prawej już nie dociągasz i nie tracisz prędkości. Powiem więcej wykonałeś takie 3 skoki gdzie juz przy 2 powinieneś na prawej strefie zablokować się.

Co Ty wygadujesz.. FPS'y mają znaczenie nieważne czy to DR czy only DD2.. Im więcej FPS'ów tym łatwiej się robi BH/SGS itp. Masz jakieś w ogóle pojęcie na ten temat bo z tego co napisałeś wynika, że nie. To, że Tobie jest ciężko albo nie potrafisz nie oznacza, że inni tego nie potrafią, nie mierz kogoś swoją miarą ;) Ludzie to jest CS 1.6, fizyka tej gry jest zje*ana, taka jest prawda. 

 

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak @ narliza1.6grałem z tobą na DD2 wielokrotnie i praktycznie nigdy nie skakałeś na BH, nie raz próbowałeś bo widziałem lecz Ci się to kiepsko udawało.
Na demku jest wyraźnie widać jak lecisz na ABH, dlaczego? 
To, że kręcisz myszką nie oznacza to, że nie masz ABH... 
Stref nie robisz, raz w lewo bardzo próbujesz co automatycznie skracasz kąt o 80% i potem w prawo.
Rozpędzenie się z TT respa aż do Anarchii to coś niezwykłego i przeważnie niemożliwego, nawet zawodowcy e-sportu nie potrafią zrobić tak dobrego BH jak ty, co chwilę Ci się udaje, nie widziałem żadnego momentu, żeby Ci się raz coś zepsuło przy tym BH... 

16:10 - +B
20:00 - +B
20:58 - +B

Nie chodzi mi o to, że nie lubię Cię i wystawiam taką opinie bo wielokrotnie gadaliśmy na TS3.
Lecz przeszedłeś samego siebie, dlaczego? Jak jest Rumcajs lub ktoś z administracji to nie robisz BH. Zauważyłem to sam.

Pozdrawiam.

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UB.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie