Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga


Gość Pietrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pietrek

Twój nick: Pietrek

Nick osoby na którą składasz skargę: venom

Powód skargi: ban sb

Dowody: czatbox

Świadkowie: wszyscy dostępni userzy

 

Rządam jakiegokolwiek dowodu na złamanie regulaminu przeze mnie. Który podpunkt został złamany? 

Jeśli skarga jest podstawna rządam bana na SB dla Kropki za prowokacje ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pietrek
5 minut temu, venom napisał:

Nie będziesz pisał że mamy konfitury na czatboxie, robisz zamęt na CB ja tego tolerować nie będę. 

Ps: kropka również dostał blokadę. 

Jak już rozmawiamy to proszę Cię o zachowanie jakichkolwiek norm poprawnej polszczyzny...

 

Co do wpisu proszę o wykazanie miejsca gdzie nazywam kogoś konfiturą?  Może napisałem o samym sobie? Skąd wiesz, że nie mam rozdwojenia jaźni? 

 

Ban dalej niesłuszny ;)

 

 

Ps. Jak widzę Wasze poczynania to Twój avatar idealnie odwzorowuje moją twarz..

EB4c8zA.png

Edytowane przez Pietrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie zbędne wysypisko na czatboxie i w działach. Osoby, które dostały bloki na sb otrzymały je do godziny 18. Kropka. również otrzymał blokadę zaraz po tobie. Skończyły się dobre czasy i przymykanie oka na wasze scenki, które nie powinny mieć miejsca.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pietrek

Proszę o nie dodawanie notatek w skardze dotyczącej Ciebie, miejmy choć resztki honoru i zachowujmy się jak dorośli, no chyba, że przeceniam Twe skromne możliwości.

Konfitura - produkt spożywczy uzyskiwany poprzez gotowanie owoców lub części owoców w syropie cukrowym lub zagęszczonym soku z winogron.

Tak mam konfiturę w swoim domu.

Tajemnicą lekarską są objęte wiadomości o pacjencie i jego otoczeniu, uzyskane przez lekarza w związku z wykonywanymi czynnościami zawodowymi. Tajemnicą lekarską będą więc zarówno wyniki przeprowadzonych badań, jak również diagnoza postawiona na ich podstawie. Dotyczy ona także podjętych metod leczenia i postępów w prowadzonej kuracji.

Nic nie zostanie Ci udostępnione, a na przeprosiny czekam za nadużywanie władzy.

Edytowane przez Pietrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie strony zostały nagrodzone blokiem na swoje konto do godziny 18:00 dnia 05.05.2019 za prowokowanie oraz nadmierne kłótnie. Od takich rzeczy są prywatne wiadomości a nie publiczny CHATBOX.
 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie