Skocz do zawartości

Zablokowane [Rezygnacja] Kamil.


Kamil.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kamil.
Z jakiej rangi rezygnujesz?: Global mod oraz redaktor. 
Powód: "nie podobają mi się kolorki na forum". Albo nie. Ból du*y ch*j wie dlaczego (UPS zaraz Warna dostanę za przekleństwo). Dlaczego rezygnuje? Bo nie podoba mi się to rakowisko na forum gdzie każdy ma swoje racje gó**o wiedząc na dany temat.  Nie podoba mi się podejście właściciela które jeszcze jakiś czas temu było całkiem inne. Miałem sobie przemyśleć kwestię rezygnacji ale nie ma nad czym myśleć. Niektórzy na forum są nietykalni tak jak np. jeden z administratorów, który cały czas podkreśla że ma wyjebane na większość rzeczy a jego znajomość IPSa kończy się na napisaniu postu na forum. Nie mam zamiaru użerać się dłużej z dzieciarnia, której nie było przed fuzja (wniosek prosty) i nie tylko ja tak uważam. Najwyżej wylecę z banem ale ktoś musi to w końcu powiedzieć głośno. Na fuzji forum więcej straci niż zyska ale to zobaczycie z czasem. Próbowałem współpracować ale na głowę sobie wejść nie dam. Sam przebieg fuzji był zrobiony źle o czym było już pisane, ale osoby, które za to odpowiadały widocznie miały w du**e to jak czują się użytkownicy.

Od dłuższego czasu nie czuje się dobrze na forum i nie mam zamiaru już z nikim walczyć.  

Chcecie poznać zdanie innych na temat fuzji? Proszę bardzo. 

Screenshot_2019-05-05-13-01-33-694_com.android.chrome.thumb.png.c75588c77db93ed316267b024fa2f4f7.png

Screenshot_2019-05-05-13-01-10-287_com.android.chrome.thumb.png.9c5a18fc63d9348f5215728183000d01.png

Jak widać, nie każdemu się podoba ;) @ RumcajsJumper

Czekam do wieczora na decyzję co z tsem.  Czy chcesz "współpracować" czy nie. Kopie tsa mam także jeśli chcecie możecie psuć co wam do głowy przyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrana.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie