Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Typer] FooL Hack


FooL Hack

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid
Wiek: 25.07.2002r.
Jaka dyscypliną sportu chcesz się zajmować?: Piłka nożna, ponieważ jedna osoba odeszła i chce w tą piłkę tutaj ładnie włożyć swoje ręce.
Dlaczego Ty?: Zacznijmy od początku, chciałbym bardzo aby osoby, które lubią hejtować innych nie pisali, że lecę na rangi, ponieważ jest to bzdura, a mogę się domyśleć, że taka osoba tutaj będzie. Zrezygnowałem z redaktora nie tylko przez to, że nie miałem jak wstawiać postów z powodu komputera, ale jakoś mnie ta ranga nie przyciągała, była ona zbyt czasochłonna i zabierała dużo czasu. Nie jest to takie prościutkie, wybrać temat i go opisać  tak, żeby wszystko miało ręce i nogi. Oczywiście do tego poprawa błędów itd. Ranga typer, to nie jest taka ranga jak redaktor, a powiem szczerze, że jest ciekawsza, zawsze znajdę czas na to, żeby wejść w dział napisać post z meczami, a po meczach zrobić punktację. Po odejściu kolegi @ NoMercY.będzie jednego mniej typera, a @ Shezopotrzebuję kandydaturę na to stanowisko. Jeśli chodzi o czas, nie ma do czego się teraz przyczepić, ponieważ szkoła jest luźna, skończyliśmy podstawę programową, więc do uczenia jest mniej, aktualnie na komputerze będę spędzał czas ranny, jeśli to weekend, ale w tygodniu czas wieczorny. Chciałem Was bardzo przeprosić za tą akcję z tą rangą, ale mówię nie miałem jak wrzucać tych postów, a Kamil potrzebował osób aktywnych i nie wiedziałem ile mi to zajmie. Co do tej rangi na 100% będę spełniał swoje obowiązki i na pewno szybko nie zrezygnuję, albo w cale. Chciałbym, abyście dali mi szansę, ponieważ bardzo lubię tą dziedzinę sportu i chciałbym troszkę Wam po typować te mecze, żebyście mieli jakieś szansę na zdobycie nagród. Jestem osobą bez konfliktową, więc nie będzie ze mną problemu, na pewno jestem sprawiedliwy i sumienny, więc trudno tego nie zobaczyć. Oprócz piłki nożnej, mógłbym się dogadać z opiekunem typerów i zająć się koszykówką, ale to już sprawa dogadania się.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na forum?: Na forum jestem codziennie w godzinach porannych jak i w godzinach wieczornych. Wstawiać typowanie meczy mogę nawet na telefonie, ponieważ ile to wejść w mecze danej ligi i to przepisać? Nic trudnego.
Plany na dalszy rozwój: Na pewno będę wrzucał na bieżąco mecze ligowe, więc nie będzie pusto w dziale, po drugie chciałbym oprócz meczy ligowych wstawiać mecze z mistrzostw świata itd. Planów nigdy za mało :)

Zrozumie każdą wypowiedź i będę dziękował każdemu od serca za swoje zdanie. Proszę o danie mi szansy, a na pewno dam z siebie wszystko! <3

Zawsze trzeba spróbować czegoś nowego, a nie takie same rzeczy w kółko :)

@ eXe.i @ Kamil.piszecie, że niby kolekcjonuje rangi, ta? Wy się zastanówcie co piszecie. Nie kolekcjonuję rang, tylko po prostu nie ciągnęło mnie do redaktora, komputer mam 11 lat i myślisz Kamil, że on będzie chodził na nowy? XD śmieszny żart. Napisałeś co napisałeś, nie każdemu może się ranga podobać, zależało mi na początku na randze redaktor, ale po chwili zrozumiałem, że nie jest ona dla mnie, ponieważ nie mam czas na pisanie artykułów. Dla mnie po prostu Wasze wypowiedzi, to tylko "wypowiedzenie się dla zabawy". Wiecie jak wyglądałoby zachowanie osoby, która kolekcjonuje rangi? Widać, że nie. Kamil co Cię interesuję sprawa z moją byłą dziewczyną? Człowiek nie żyje internetem, no sorka :)

Edytowane przez FooL Hack
Mała zmiana :x

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kolekcjoner na forum się znalazł? Jestem na nie... Piszesz podanie na jedno, a po chwili z niego rezygnujesz, nie potrafisz usiedzieć w miejscu lub pchasz się na rangi, które Cię nawet raczej nie interesują. Nagle wrócił do ciebie czas, którego nie miałeś przed rezygnacją z redaktora, na którym tak ponoć ci zależało :)

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jaja jakieś. Nie ciągnęło Cię do redaktora i dlatego 2 razy skladales podanie. A może dlatego tak piszesz bo dałem Ci jasno do zrozumienia że dla mnie jesteś skończony jako redaktor. Cały czas wokół Ciebie są jakieś akcje czy to z pc czy to z pamiętna realistyczna dziewczyna itd itd. 

Oczywiście jestem na nie. Powody? Sam wiele razy podkreślałes że nie masz czasu i jak dla mnie kolekcjonujesz rangi. 

 

@ FooL Hack

 

I do tego ciągłe rezygnację oraz urlopy.

+ Rezygnacja z redaktora dzień po złożeniu podania.

Dalej chcesz dyskutować?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie ładne napisane, ale mimo to jestem na NIE. Masz jakieś swoje dziwne humorki jak "kobieta", najpierw składasz podanie a zaraz kilka dni później rezygnujesz, sam nie wiesz czego chcesz. Raczej taka osoba, która zaraz znowu zrezygnuje nie jest im potrzebna. Wygląda jakbyś chciał mieć rangi tylko dla pokazu.. Skoro nie miałeś czasu na redaktora to i na typera również nie będziesz miał. 

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co poprzedniczka @ Paulinka.. Jeżeli znalazłeś ponownie czas to przełóż go na zajmowanie się posadą jaką jest UBT, a następnie po jakimś czasie złóż podanie na inną rangę. Spełniasz wszystkie wymagania, ale jednak po tych akcjach z podaniem a następnie rezygnacją to trudno uwierzyć że znów po jakimś 1/2 tygodniach nie pojawi się temat z Twoją rezygnacją.

Więc jak mówię, zamij się na razie obecną rangą a później złóż na kolejne stanowiska. Obecnie na NIE.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to niektórym mówiłem nie patrzę na zdanie innych i szukam swojego zdania na ten temat. Powiem tak rola typera nie zabiera dużo czasu, a obecnie nawet mało aktywna osoba może być potrzebna. Rozumiem zdanie innych na twój temat, gdzie rzekomo lecisz na kolorki i co chwile piszesz jakieś rezygnacje ale jestem nowy i każdy ma u mnie czystą kartę. Przyjmuje twoje podanie na okres próbny 7 dni, jeśli się nie sprawdzisz albo znowu napiszesz jakąś bezsensowną skargę to licz się z tym, że w razie chęci powrotu na tą rangę twoje podanie będzie z miejsca odrzucane a moje zdanie na twój temat będzie takie jakie będzie, czyli negatywne. Po więcej informacji jakie ligi prowadzić albo jakieś szczególne wydarzenia w piłce nożnej zgłoś się do @ Awpienia1.6i z nim pogadaj na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie