Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane usunięcie komendy


realzjcc

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję usunąć komendę 'amx_ip' 

Jak sama nazwa mówi po wpisaniu mamy dostęp do ip wszystkich graczy z serwera, może się zdarzyć coś takiego, że przyjdzie jakiś pajac, którego będzie ktoś bił, będzie miał maszynke i się będzie mógł bawić w ddosy, np ostatnio grałem po nocy i jakieś łebki się spłakały na mnie i jeb, 500 pingu, wątpię że to mógł być przypadek, ale kto wie. Pozdrawiam:x 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz wytłumaczcie mi jak gracz który lata odpalony Non Steam bez obecności admina ma dostać bana? Ostatnio wstawiłem takiego delikwenta, dzięki komendzie amx_ip mogłem rozpisać demko, a UBt mógł go zbanować po IP. Wiadomo NS nie ma SID'u, a ban na nick jest bez sensu bo może go zmienić i cheatować w wolnej chwili dalej. Poza tym, w internecie można znaleźć bardzo dużo informacji na temat rzekomego DDoS'u, jak je zwalczać i czy to z pewnością jest DDoS. Bardzo długo gram w cs'a, grałem mixy na Mircu, na różnych serwerach, zdarzyło mi się nawet, że podczas gry na serwerze, ktoś miał taki dostęp, że graczom otwierał szufladkę CD-ROM :D ale nigdy nie spotkałem się, żeby ktoś mnie DDoS'ował, szansa 1/1000000. Jeśli ktoś ma problem z DDoS'ami @ realzjcczgłoś sprawę na policję, takie sytuację są karalne, a pamiętaj w internecie nikt nie jest anonimowy, nie wiadomo z ilu VPN i maszyn by wysyłał pakiety - nie ma opcji.

Edytowane przez katonator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjeta.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie