Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Redaktor] Shezo v2


shz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Jakub.
2. Wiek: 16 lat.
3. Doswiadczenie: (nazwy wcześniejszych innych sieci - informacje przekazać redaktorowi naczelnemu na PW) Bardzo duże, kilkanaście razy funkcja Redaktora czy Redaktora Naczelnego (tj. Opiekuna Redaktorów).
4. Kilka słów o osobie:  Na co dzień spokojny, wesoły i pomocny nastolatek z poczuciem humoru. Momentami kapryśny, uważający się za kij wie kogo małolat. Ogólnie osoba lubiąca obejrzeć jakiś dobry serial czy film oraz zajmująca się "rysowaniem" - różnych dla mnie wartościowych rzeczy.
5. Ile czasu poswiecasz na forum: Bardzo dużo, ponad 10 godzin dziennie.
6. Znajomość interpunkcji i ortografii (1-10): Myślę, że 8/10.
7.Przykladowe prace: 

1 praca - 

 

2 praca - https://csowicze.pl/topic/53362-1-exe-rafał-pasibrzuch-fanatyk-tenisa-stołowego/
8. Kontakt: PW, FB, GG, Steam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem mogę powiedzieć śmiało, że jestem na tak:

+ wiek

+ aktywność poprawiłeś

+ aktywność w dziale jakaś jest

+ widać, że Ci w **uj zależy

+ prace na plus

+ dyslektyk, ale dobrze że przynajmniej powiedziałeś ^_^

+ można zaufać

W sumie jestem lepszym kandydatem ode mnie, więc jeśli zrezygnuje z redaktora, a będzie taki moment, ponieważ u mnie z czasem to jest jak wahadło czasu. Jestem na Tak!!! <3 Powodzenia mordo.

image.png.96e31507e5fbd85a82b8c8df452497b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomość interpunkcji i ortografii (1-10): Ode mnie masz 6, bo robisz masę błędów.

Patrząc na "doświadczenie" oraz przeciętny poziom prac  widzę,  że miałem rację i niewiele wyniosłeś z tych rang. Pewnie były tylko na pokaz.

Irytujące są też twoje komentarze oraz reakcje pod postami innych osób, widać po tym, że słabo znosisz krytykę oraz odmienne zdanie innych. 

Ale skoroś taki chętny i aktywny, a wymogi chyba już są,  to niech Cię przyjmą. Może się tu nauczysz porządnie robić i coś z tego będzie. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, drenn napisał:

Irytujące są też twoje komentarze oraz reakcje pod postami innych osób, widać po tym, że słabo znosisz krytykę oraz odmienne zdanie innych. 

Nic dodać nic ująć... polać  mu ! 

Napisałabym, że jestem na neutral ale nie można, więc jestem na nie.  Obecnie posiadasz Modaratora i zajmujesz się Typerem o którym, mam wrażenie, że nie masz zielonego pojęcia tak jak i Twoja Ekipa dlatego uważam, że powinieneś skupić się na obecnych rangach a nie kolekcjonować kolejne. 

Nie odpowiada mi Twoje zachowanie, czy to jak wspomniał drenn, że nie potrafisz przyjąć krytyki ani odmiennego zdania innych użytkowników dlatego też wiem, że sie nie dogadamy w redakcji czyli współpraca nie będzie owocna. 

Myślę, że gdyby Ci bardzo zależało na rozkręceniu redakcji a nie tylko kolejnej randze to zrobiłbyś coś więcej niż tylko wkleił pracę którą kiedyś przygotowałeś na inne forum czy też wykonałeś jeden wywiad. 

Jak zmienisz swoje zachowanie w stosunku do innych, to ja zmienie zdanie co do podania.

Obecnie podtrzymuje to że jestem na nie. 

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za okresem probnym 

+ aktywność 

+ chęci i zawzięcie 

+/- wiek

+/- prace 

Myślę że powinieneś wziąć na klate powyższe wypowiedzi i pokazać że stać Cię na dużo jeśli chodzi o redaktorke bo z tego co pisali wyżej to ponoć przekopiowane tematy.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie u Ciebie na minus wychodzi ortografia i interpunkcja. Słabo jest z tym, popraw to. Pomijając to, zachowujesz się źle w stosunku do innych za to aktywność masz na zadowalającym poziomie. Ja na obecną chwilę co do Twojej kandydatury jestem na nie. Zdanie zmienię wtedy, gdy ty zmienisz swoje zachowanie, bo to jest Twoją główną wadą.

Pozdrawiam i powodzenia,

Yoohoo.

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również jestenm na NIE

-posiadasz już range moderatora,powinieneś się skupić na jednej funkcji bardziej

-wiek

-ortografia i interpunkcja

+ chęci

+praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, moim zdaniem radziłeś sobie świetnie na poprzedniej sieci jeżeli chodzi o redaktora, nie było z Tobą żadnych problemów i zawsze szło się dogadać. Każdemu należy się szansa więc myślę, że Ty też ją powinieneś dostać. :) Co do Twojej ortografii i interpunkcji uważam, że jest na dobrym poziomie, ale niestety nie każdemu się dogodzi i pamiętajmy, że nikt nie jest nieomylny. 

edit:
Zastanawiam się co takiego złego jest w Twoim zachowaniu wobec innych użytkowników, bo w sumie powtórzyć wypowiedź po niektórych uzytkownikach nie jest ciężko. 

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę za okresem próbnym. Większość pisze, że ma się skupić na randze moderatora, ale co ma na niej robić jak roboty na forum nie ma aż tyle by sobie nie poradził na redaktorze.

Wymagania spełnia w dodatku ma chęci, więc niech pokaże na co go stać. Zawsze po przyjęciu i nie wypełnianiu obowiązków jest druga opcja.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o co chodzi z jego zachowaniem? 

O to shezo1.png.409cbec3025ff93782ed7e1c99c21918.png

O i to...

shezo2.png.f0b9d82491bcec54c0996e36360fe5c6.png

 

W momencie gdy ktoś nie jest na tak w Twoim podaniu, bądź nie trzyma Twojego zdania publicznie z niego drwisz i wyśmiewasz jego wypowiedź. Może w rzeczywistości nie masz tego na celu ale patrząc na to z boku tak to wygląda. Czasami mam wrażenie, że chciałbyś wszystkim wejść na głowe i stąd wiem skąd przekonanie osób w redakcji, że ciężko można się z Tobą dogadać.

A gdy ktoś jest na tak... reagujesz normalnie

shezo3333.png.6206ca4053815c925ac4dc84aac9a69a.png

Jako moderator powinieneś wiedzieć, że na czatboxie nie komentuje się cudzych wypowiedzi w Twoim podaniu. Mimo tego wywiązujesz się ze swoich obowiązków jako moderator i jestem w stanie przyjąć Cię na okres próbny. Przez 2 tygodnie chcę widzieć u Ciebie aktywność na wysokim poziomie w redakcji i mam nadzieję, że przejdzie Ci ta argonacja i momentalne wywyższanie się nad innymi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie