Skocz do zawartości

Zablokowane MOD NA SERWER GLOSOWANIE


Amanzii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, 

Sprawa wyglada nastepujaco, po kilkunastu godzinach walki serwer stoi twardo na swoich metalowych stopkach. Aktualna ilosc slotow to 21 - gdyby to nie wystarczylo, to w kazdej chwili moge zwiekszyc ich ilosc do 32. W poprzednim temacie pytalem o propozycje moda. Zebralem je w ankiecie ponizej zdecydujcie prosze a ja biore sie do dzialania. 

Czas na glosowanie do jutra tj.01.05.2019 do godziny 00:00 po tej dacie zabieram sie za szukanie oraz dostosowanie paczki. Kolejnym krokiem bedzie przedstawienie serwera wam drodzy uzytkownicy a dalej juz reklama reklama i reklama. 

Link do ankiety

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCG9gcPSxfyBomU3yJ_pGhKLCC31pIATIOeBD0ECpTPEmYFQ/viewform

Pozdrawiam i zapraszam juz wkrotce po wyniki glosowania!

--

123.png

--

 

sygforumchill.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie mod jest według mnie bardzo popularnym modem i jak jest dobrze zrobiony to nie powinno być problemu z reklamą, ale wiadomo na niego trzeba trochę czasu wyłożyć lub pieniędzy na porządną paczkę.

 

@ Pegazz1.6 i znowu zrezygnujesz po tygodniu/dwoch? xd

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec, przewaga 17:16(cod) Wygrywa ZombieMod- Zamówienie na paczkę wystawiłem ale czy ktoś się odezwie tego nie wiem. Dobra dusza z forum zaoferowała mi pomoc wiec czekam na rozwój wydarzeń. Mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu uda się ruszyć 😊

Trzymajcie kciuki i do zobaczenia na serwerze <3

--

123.png

--

 

sygforumchill.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie