Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycja stworzenia serwera JB w cs go


Tristan2115

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule napisałem, proponuje stworzyć serwer JB w cs:go 

Jest już w cs 1.6 no ale dużo graczy jest bardziej za cs:go i sądzę ze fajnie by było jak by taki serwer powstał ;>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu tworzyć kolejnych serwerów jeżeli te, które już mamy nie są wystarczająco rozwinięte. Chyba, że Rumcajs będzie chciał zmienić swoją arenę na coś innego to wtedy można pomyśleć ;)

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zagrałbym :d ale tak jak pisze exe narpiew trzeba zająć się tymi które mamy. Chyba że ja pomyślę coś z serwerem Mirage, muszę zobaczyć zainteresowanie ;d 

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo serwerów JB w CS:GO! Nawet cieszą się większą popularnością niż w 1.6 (chyba). Chętnie pograłbym na jakimś JB i w końcu odpalił CS:GO bo od dawna nie grywałem w niego haha. Jeśli ktoś zamierzałby stworzyć taki serwer to by to pewnie zrobił bo np. taka Arenka w CS:GO nie jest nawet opłacalna. Warto czasem pomyśleć czy nie wymienić jednego moda na drugiego, ale to zależy od Właściciela Serwera. Trzeba najpierw zająć się tymi serwerami co są a tworzyć kolejne "niewiadome".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

odrzucona.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie